Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Smėliavimas ir dažymo darbai

Smėliavimas ir dažymas

Viena iš straipsnių jau kalbėjome, kodėl smėliavimas yra vis labiau populiarėjanti paslauga. Taigi, šiandien apžvelgsime ką reiškia smėliavimo ir dažymo darbų sąjunga. Kiekvienas autoservisas ar automobilių fanatikas puikiai supranta, kad smėliavimas ir dažymas greičiausiai bus paslauga, kuri suteiks jums daug naudos ir galėsite džiaugtis kokybiškai paruoštu automobiliu. Tačiau, kaip yra praktikoje? Nuo ko priklauso, kaip atrodys kokybiškai nusmėliuotas paviršius? Vienas pagrindinių kriterijų kas lemia šių darbų kokybę, tai pačio smėliuotojo patirtis. Kuo daugiau praktinių darbų yra atlikęs smėliuotojas, kuo daugiau jis išmano apie smėliavimo darbus, tuo kokybiškiau jis galės nusmėliuoti. Antras, ne ką mažiau svarbus kriterijus, tai kokiomis priemonėmis atliekamas smėliavimas. Kiekvienas smėliuotojas nori dirbti tik su profesionalia įranga. Ir tai visiškai suprantama. Juk kuomet smėliuojama su per mažo galingumo smėliasrovę, negalime gauti norimo rezultato. Tiems, kas ruošiasi smėliavimo darbams reikėtų geriau suprasti, kas yra kokybiškos smėliavimo paslaugos ir kodėl kai kurie klientai moka ženkliai daugiau, vien už tai, kad smėliuotojas ir dažytojas bendradarbiauja tarpusavyje. Toks procesas reikalingas, norint, kad galutinis projekto rezultatas būtų tiesiog puikus.

Smėliavimas be dulkių

Kaip ir kiekvienoje srityje, taip ir smėliavime egzistuoja rinkos naujovės. Viena tokių, tai smėliavimas be dulkių. Atrodytų, kaip taip yra, kad smėliuojama ir nesukeliama dulkių. Visas šios paslaugos privalumas slypi technikoje. Įprastai smėliasrovė naudoja kvarcinį smėlį, o šiuo atveju, kuomet smėliuojama yra tiesiog nesukeliama dulkių. Toks paslaugos privalumas yra labai vertingas, kuomet paslauga atliekama uždarose erdvėse arba jos taikymas yra nesusijas su kitais procesais. Dažniausiai, kokybiškai nusmėliavus, reikia laukti kažkurį laiko tarpą, kol bus galima užsiimti paviršiaus dažymo darbais.

Kodėl smėliavimas yra naudingas?

Vėl gi, klausimas, kuris užduodamas jau ne pirmą kartą. Profesionalus smėliuotojas papasakotų daugybę klientų atsiliepimų, kuomet niekas nesitikėjo tokio šaunaus rezultato. Galima, tik pagalvoti , kaip smėliavimo paslauga buvo tokia naudinga ir kodėl smėliavimas tapo toks populiarus Lietuvos didžiuosiuose miestuose. Aišku, negalima sakyti, kad smėliavimo paslauga nėra teikiama kitur, tačiau didmiesčiai, kaip kokybės rodiklis.

Karkasiniai namai: http://evex.lt/karkasiniai-namai/

Facebook Comments