Šiaulių Prisikėlimo aikštę papuošė spalvinga vaikystė

Šešioliktoji pačių mažiausiųjų Šiaulių miesto gyventojų pagerbimo šventė šį kartą pakvietė į erdvią Prisikėlimo aikštę. Įprastai birželio pirmąją vykstantis renginys „Aš – mažasis šiaulietis“ šiais metais sutapo su kalendorinio rudens pradžia. Nuo 2019 m. gegužės 1 d. iki 2020 m. rugpjūčio 1-osios gimusiems ir Šiauliuose įregistruotiems vaikams įteikti specialūs pažymėjimai.

Tiek šeimų su mažyliais Šiauliuose galima pamatyti tik vieną kartą metuose, kai šiauliečiai vyksta atsiimti pirmojo, simbolinio, patiems mažiausiems skirto miesto dokumento. Šventė „Aš – mažasis šiaulietis“ dėl galiojusio karantino buvo perkelta į rugsėjo 1-ąją, tačiau dalyviai ir organizatoriai galėjo pasidžiaugti itin šviesia ir saulėta diena. Po vidurdienio aikštėje ir jos prieigose išsirikiavo vaikiškų vežimėlių eilės, mažylius į šventę atlydėjo ne tik mamos ir tėčiai, bet ir broliukai, sesutės, seneliai. Proginius šventės „Aš – mažasis šiaulietis“ pažymėjimus įteikinėjo Šiaulių meras Artūras Visockas, Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis ir Šiaulių mero pavaduotojas Egidijus Elijošius.

„Tai diena, kai patiems mažiausiems šiauliečiams ir jų šeimoms skiriamas ypatingas dėmesys. Tie maži žmogučiai, kuriems skirtus šiauliečio pažymėjimus ir specialias dovanėles – geltonus puodelius šiandien atsiima jų tėveliai, vos po kelių dešimtmečių bus tikrieji miesto šeimininkai, jie kurs ateitį Šiauliuose. Tegul dabar jie čia auga sveiki ir laimingi“, – linkėjo Šiaulių meras Artūras Visockas.

Į šventę buvo užregistruota daugiau nei 600 mažylių. Kai kurios šeimos grįžo net iš užsienio, kad galėtų sudalyvauti šiame renginyje.

Atvykusios šeimos Prisikėlimo aikštėje rado ir gausybę pramogų – pasakų personažai kvietė pūsti muilo burbulus, pasipuošti veidus piešiniais, išsilankstyti balionų. Scenoje vyko net kelių valandų trukmės šventinis koncertas, kurį atidarė Šiaulių pučiamųjų orkestras. Vėliau scenoje šoko ir dainavo net 12 vaikų ir jaunimo meno kolektyvų.

 

Šventę organizavo Šiaulių miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrius, Šiaulių kultūros centras, Šiaulių menų mokykla.

Šventės rėmėjai ir draugai: bendrovė „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“, kavinė „Morganas“, saldainių fabrikas „Rūta“, „Linksmasis lagaminas“, UAB „Neaustima“.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Vitalio Lebedžio nuotraukos

Pranešimą paskelbė: Vitalis Lebedis, Šiaulių miesto savivaldybė
Šiaulių Prisikėlimo aikštę papuošė spalvinga vaikystė

Facebook Comments