Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Šį savaitgalį Panevėžys švęs 518-ąjį gimtadienį!

Jau šį savaitgalį, rugsėjo 3-5 d. Panevėžys švęs 518-ąjį gimtadienį. Panevėžio mieto savivaldybė miesto gyventojus bei svečius ragina miesto gimtadienį švęsti atsakingai.

„Daugelis mūsų gyvenime yra įpratę savo darbus, įvairias veiklas planuoti į ateitį, bet tik maža dalis susimąstome, kad turime mėgautis akimirka čia ir dabar. Todėl šiemetis Panevėžio miesto gimtadienio šūkis „Mėgaukis akimirka“ pasirinktas neatsitiktinai. Atėjusiuosius į miesto šventę kviesime pasidžiaugti čia ir dabar esančiomis akimirkomis. Tiesa, švęsdami turime nepamiršti, kad šalyje vis dar yra paskelbta ekstremalioji situacija, todėl nuolat stebime dėl COVID-19 ligos susidariusią epidemiologinę situaciją ir pagal tai planuojame šventę. Tikimės, kad situacija nesuprastės ir drastiškų pakitimų miesto gimtadienio šventės programoje nebus. Atkreipiu dėmesį, kad visi atėjusieji į šventę privalės laikytis valstybės lygio operacijų vadovo sprendimų – nesibūriuoti, laikytis koronaviruso prevencijos priemonių – tinkamos higienos, išlaikyti saugų 2 metrų atstumą, o pajutus viršutinių kvėpavimo takų infekcijos požymius – likti namuose“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir meno skyriaus vedėja Asta Čeponienė.

Rugsėjo 3-5 d. didžioji dalis Panevėžio miesto gimtadienio renginių vyks atnaujintoje Laisvės a. Kaip visada gimtadienyje žada būti daug įvairios veiklos tiek suaugusiems, tiek mažiesiems dalyviams. Visas tris dienas centrinėje miesto dalyje – Laisvės a., Respublikos, Elektros, Vasario 16-osios g. – šurmuliuos prekybininkų mugė. Pati pagrindinė miesto gimtadienio diena, kupina įvairių renginių ir geros nuotaikos, kuomet panevėžiečių ir miesto svečių lauks skirtingos pramogos bei veiklos, numatyta rugsėjo 4-oji. Žiūrovų galės gėrėtis įvairia menine programa, koncertuos miesto atlikėjai ir svečiai, specialius pasirodymus rengs mieste veikiantys teatrai, bibliotekos, numatyti įvairūs susitikimai, sporto varžybos, Tarptautinis muziejų gatvės festivalis, vyks kūrybinės dirbtuvės, Lietuvos automobilių slalomo čempionatas, rodomas kinas po atviru dangumi ir kt.

Gyventojų patogumui rugsėjo 4 d. po Panevėžio miesto gimtadienio renginių keleivius nemokamai veš miesto autobusai. 23 val. iš autobusų stotelės „Savivaldybė“ vyks autobusai 3-iuoju ir 6-uoju maršrutais. 23.03 val. iš šios stotelės Rožyno link važiuos ir autobusas 15-uoju maršrutu. 23 val. 3-iojo maršruto autobusas iš stotelės „Ukmergės g.“ įprasta trasa važiuos Klaipėdos g. link. 23.03 val. iš tos pačios stotelės išvažiuos ir 10-ojo maršruto autobusas.  

Atkreipiame dėmesį, kad gimtadienio šventės planas gali keistis dėl šalyje pablogėjusios epidemiologinės situacijos. Visa Panevėžio miesto gimtadienio programa – www.paneveziogimtadienis.lt.

Komunikacijos skyrius 

Pranešimą paskelbė: Loreta Kaškelienė, Panevėžio miesto savivaldybės administracija

Facebook Comments