Sekmadienį Marijampolėje pastatyta didžiausia spurgų piramidė Lietuvoje

Gegužės 14 d. Marijampolėje vykusioje „Šeimų šventėje“ netrūko ne tik pramogų, bet ir pasiekimų – didžiausia duonos, užkandžių ir šaldytos produkcijos gamintoja Baltijos šalyse „Mantinga“ renginio metu siekė didžiausios Lietuvoje spurgų piramidės rekordo. Iš viso piramidei pastatyti prireikė 2664 spurgų, kurios vėliau buvo išdalintos šventės dalyviams.

Vos 20 min. trukęs didžiausios spurgų piramidės statymas traukė daugelio „Šeimų šventės“ dalyvių akį. Iš viso į 2,87 metro aukščio spurgų piramidę buvo sudėta 444 spurgų dėžutės, jų dėliojimui prireikė 7 žmonių.

„Prisijungdami prie Marijampolės savivaldybės organizuojamos „Šeimų šventės“ norėjome sukurti gerą nuotaiką ir ja pasidalinti su renginio dalyviais. Spurgų piramidės rekordo siekimą pavadinome „Džiaugsmo diena“ taip pat neatsitiktinai – mūsų gaminamų spurgų „vardas“ simbolizuoja džiaugsmą (angl. „Ring of Joy“), kuris ne tik turi skonį, bet juo galima ir net privalu dalintis ir taip skleisti džiaugsmą kuo plačiau,“ – komentuoja „Mantingos“ komunikacijos vadovė Monika Pulokė.

Pasak jos, didžiausiai spurgų piramidei buvo naudojamos skirtingų skonių spurgos DONUT, kitaip žinomos kaip amerikietiškos – su skyle viduryje. Užfiksavus rekordą, spurgos buvo akimirksniu išdalintos renginio dalyviams. Jomis itin džiaugėsi mažieji „Šeimų šventės“ dalyviai, tarp kurių tądien buvo ir gausus Marijampolės dvynukų bei trynukų būrys.

Iki šiol „Mantinga“ jau yra įgyvendinusi kitas rekordo vertas iniciatyvas. 2020 m. minint Nepriklausomybės 30-metį Marijampolės aikštėje buvo sukurta 30 metrų Lietuvos vėliava iš spalvotų spurgų, tąkart kūriniui prireikė 4728 spurgų. 2014 m. buvo pagamintas didžiausias submarinas.

Pranešimą paskelbė: Justina Daščioraitė, UAB „Idea Prima”
Sekmadienį Marijampolėje pastatyta didžiausia spurgų piramidė Lietuvoje

Facebook Comments