Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ramunės Bandzienės knygutės „Kalėdinė uosto istorija. Laivas paplūdimyje“ sutiktuvės

Gruodžio 18 d. 16 val. Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos Gerlacho palėpėje vyks Ramunės Bandzienės knygutės „Kalėdinė uosto istorija. Laivas paplūdimyje“ sutiktuvės. 
Tai kalėdinė uosto istorija, kur realybės daugiau nei fantazijos, kurios svarbiausias veikėjas – berniuko senelis – uosto kapitonas. Į namus prieš pat Kalėdas senelis negrįžta 4 paras. Jis su kolegomis gelbėja laivą, užplaukusį ant seklumos. 
Aiški ir paprasta, šilta ir nuoširdi, bet svarbiausia – suprantama istorija vaikams. Jiems pasakojanti kas yra uostas, kokie žmonės jame dirba ir kokius kasdienius darbus, o gal – stebuklus daro…

Dalyvauja: knygutės autorė Ramunė Bandzienė, Marinus klubo nariai, projekto partnerio Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atstovai, knygutės dailininkai – mokytojos Ligitos Ogintienės vadovaujami „Gilijos“ pradinės mokyklos mokiniai.

Vaikai – tai ne maži žmonės, o dideli pasaulio stebuklai… Šią jūrinę istoriją tikrai skaitysiu savo anūkėliams. Jie ypatingi, būnant su jais sustoja laikas, ir pats nejučia imi šypsotis…
Arvydas Vaitkus, Klaipėdos uosto generalinis direktorius

Jūra be burių, uostai be laivų – kaip žmogus be sielos. Smalsiems jauniems romantikams ši knyga atveria platesnį gimtinės ir viso pasaulio vaizdą. Gero vėjo žengiant pažinimo keliu. 
Gediminas PILAITIS, žurnalistas

Knygutė skirta vaikams, bet pravers ir suaugusiems. Juk retas iš mūsų augdami nesvajojom apie jūras, tolimas keliones, kapitono pareigas, audras ir nuotykius. Į uostą pažvelkim mažo berniuko akimis ir pamatykim sudėtingame uosto šurmulyje romantiką, sužinokim apie mažai pažįstamas locmanų, kapitonų ir daugybę kitų ne mažiau romantiškų profesijų. Knygutė –puiki. Gal paprastai ir suprantamai mažo vaiko lūpomis ir mes, suaugę, suvoksim, kad turim kuo didžiuotis.
Sigitas Šileris, kapitonas

Renginys nemokamas

Pranešimą paskelbė: Ieva Grigaitytė, Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka

Facebook Comments