Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Protingas taupymas naujoms grindims

PVC dangaGrindų dangos tipų yra visokių. PVC danga, parketas, plytelės ir kt. Kaip pasirenkama? Pagal poreikius, pagal kainą. Būtent pastaroji atlieka nemažą vaidmenį. O ar žinote, kad remonto darbai gali vykti sklandžiau? Popieriaus lapas, rašiklis ir skaičiuotuvas – tai, ko prireiks norint sudėlioti planus.

Kai planuojate remontą, labai daug kas priklauso nuo meistrų. Kartais jie surandami greičiau, kitais atvejais tenka bent keliems paskambinti, kol nusprendžiama, kam patikėti darbus. Ir yra vienas stebuklingas žodis – sąmata. Aišku, grindų keitimas – tai ne namo pastatymas. Darbo mažiau, jis greitesnis ir ne toks sudėtingas. Tačiau specifinių veiksmų visgi esama, todėl ir rekomenduojama susisiekti su meistrais, nes juos pasamdžius viskas vyks greičiau ir tiesiog profesionaliau.

Profesionalumas būtent ir susijęs su sąmata. Ir tai, beje, dar viena priežastis, kodėl susisiekimas su specialistais yra naudingas. Net jei galvojate grindys susidėti patys, aktualios yra medžiagų kainos. O juk pokalbis su specialistais – tikslingas, nes apie kainas galima išsiaiškinti nepriklausomai nuo to, ar jus domina PVC danga, ar ieškote parketlenčių.

Sakykim, dabar, kai skaitote šias eilutes, yra vasaris. Norėtumėte iki birželio atnaujinti kambarį ir džiaugtis nauju pagrindu, pavyzdžiui, modernia PVC danga. Galbūt atrodo, kad dalis žiemos ir visas pavasaris – ištisi mėnesiai. Tačiau kodėl nepasidomėjus konkrečiomis grindų dangomis? Kodėl nepabandžius apskaičiuoti, kiek medžiagos ir darbas gali atsieiti? Nežinant, kokios yra tikėtinos kainos, sunku pradėti taupyti. Net jeigu gaunate aukštas pajamas, taupymo sąvoka šioje srityje nenublanksta. Ne dėl to, kad grindų keitimas kainuotų milžiniškus pinigus, o tiesiog dėl sklandumo. Tikrai maloniau, kai paskyrus dalį pinigų iš vieno kito atlyginimo laikui bėgant susikaupia reikiama suma, nei kad tektų iškart tuštinti sąskaitą.

Tai, kas čia paminėta, aktualu įvairiose srityse, ne tik remontuojant būstą. Apgalvotas taupymas duoda naudos. Suprantama, geras yra tik protingas taupymas, o ne toks, kai į darbą einama apsivilkus suplyšusią striukę.

Rūpinantis piniginiais klausimais gali būti įdomu, kiek skirtingų tipų dangos kainuoja. Juk PVC danga ir plytelės – ne tas pats. Galbūt rinktis tai, kas pigiausia? Bet juk skūpus, kaip sakoma, moka du kartus… Kažin kaip brangiausias variantas? Tikėtina, kad norėdami naujų grindų ne kartą mąstysite tokia linkme. Svarstyti natūralu, nes siekiama priimti geriausią namo remonto sprendimą.

PVC danga siejama su praktiškumu, parketas džiugina ieškant solidumo, kiliminė danga asocijuojasi su jaukumu. Kiekvienas iš šių pavyzdžių savaip charakteringas, tad ir pasirinkti kartais nelengva. Todėl dažniausiai apgalvojama kambario paskirtis. Štai vonioje reikia tokių grindų, kurios nebijotų drėgmės ir būtų praktiškos. O svetainėje nesimaudoma, tad čia karaliauja solidumas.

Straipsniuose apie asmeninį tobulėjimą akcentuojamas ėjimas palaipsniui. T. y. tikslų siekimas, kai nesistengiama iš karto visko aprėpti. Taip ir naujoms grindims taupoma. Juk tikrai patogiau, kai atsiskaičiuojama tam tikra suma kas mėnesį (ar kas kitokį laikotarpį), kol patogiai sukaupiama tiek, kiek reikia. O jei turima sąmata, taupyti dar paprasčiau. Džiugina ir tai, kad rinkoje nėra sąstingio – renkamasi ne tik iš skirtingo dizaino, bet ir iš skirtingų kainos kategorijų.

 

 

 

 

 

 

Facebook Comments