Priedai mobiliems telefonams, kurie palengvins kasdienybę

Žaibišku greičiu tobulėjančios technologijos leido sukurti tokius išmaniuosius telefonus, kurie savo parametrais ir galimybėmis mažai kuo nusileidžia kompiuteriams. Visgi, net ir tokie stulbinantys įrenginiai, be kurių daugelis jaučiasi lyg be rankų, turi trūkumų, kuriuos gali padėti pašalinti priedai mobiliesiems telefonams. Taigi, su kokiais iššūkiais susiduria mobiliųjų telefonų savininkai ir kaip juos įveikti?

Išorinė baterija – išsigelbėjimas, kai nėra pakrovėjo po ranka

Įspūdingi techniniai parametrai, stulbinančios kokybės kamera ir daugelis kitų funkcijų turi didelį minusą – telefono bateriją tenka krauti kiekvieną dieną, geriausiu atveju – kas dvi dienas.  Ir nors daugelis mobiliųjų telefonų kompanijų bando šią bėdą išspręsti, tačiau be išorinės baterijos geriau nevykti į mišką grybauti. Kokybiška išorinė baterija telefoną vos per keliolika minučių gali pakrauti iki 50 proc. arba dar daugiau, priklausomai nuo baterijos modelio ir gamintoji. Taigi, išorinė baterija garantuoja, kad neliksite „be ryšio“.

Kokybiškos ausinės – melomanams

Ausinės, telefono pakrovėjas ir USB  laidas (dažniausiai) – standartiniai priedai mobiliems telefonams, kuriuos randame pakuotėje. Visgi, standartinės ausinės nuvilia dažną muzikos mėgėją.  Per mažai garso, muzika lyg iš kibiro dugno, nėra skambesio, sportui nepritaikytos ausinės ir pan. Štai tokiais ausinių trūkumais skundžiasi dažnas pirkėjas. Kokybiškos ausinės mobiliesiems telefonas šią situaciją greitai išsprendžia, tereikia išsirinkti iš plataus asortimento ir mėgautis muzikos teikiamu malonumu. Tiesa, reiktų susitaikyti su mintimi, kad puikus skambesys dažniausiai kainuoja nepigiai.

Ekrano apsauga – būtina

Technologijos tobulėja ir mobiliųjų telefonų gamintojai išdidžiai giriasi, kad sukūrė nesibraižančius ir nedūžtančius telefonų ekranus. Žinoma, dalis mobiliųjų telefonų savininkų su tuo nebūtų linkę sutikti – nesibraižantis telefono ekranas gali greitai pasipuošti dryžiais, jei nėra laikomas specialiame dėkle arba neturi ekrano apsaugos.  Net paprasta plėvele telefono ekraną apsaugos nuo įbrėžimų, tačiau gerokai patikimesnis pasirinkimas – grūdinto stiklo ekrano apsauga, kuri apsaugo ne tik nuo įbrėžimų, bet ir stipresnių sutrenkimų. Įvairios ekrano apsaugos – būtini priedai mobiliesiems telefonams, kad šie ilgiau išliktų kaip nauji ir tinkamai atliktų savo funkcijas.

 

Facebook Comments