Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Praktiški patarimai planuojantiems persikraustyti

perkraustymas

Pirmą kartą prireikė persikraustyti? Žvalgaisi po namus ir nežinai nuo kurio galo pradėti tvarkytis, pakuotis ir kaip viską reikės persigabenti į naują būstą? Nesijaudink, viskas įmanoma, jei ramiai ir tvarkingai tam pasiruoši. Todėl dalinamės vertingais praktiškais patarimais, kurie padės palengvinti persikraustymo procesą.

Pradėk nuo perkraustytojų paieškos. Jau praėjo tie laikai, kuomet sofą persiveždavo į naujus namus ant automobiliuko stogo. Šiuo metu perkraustymo paslaugos yra įprastas reiškinys, o dėl didelės konkurencijos didžiuosiuose miestuose tai išties nebrangi paslauga. Susitarti dėl tikslios datos ir perkraustymo mastų galite iš anksto, bent prieš savaitę – bus ramiau, žinosite, kad tikrai perkraustymas vyks reikiamą dieną.

Perkraustymo inventorių sudaro keli esminiai daiktai: kartono dėžės, plastikiniai maišai (gali būti tvirti dideli šiukšlių maišai), pakavimo juosta, pakavimo plėvelė ir laikraščiai. Į maišus dėk viską kas minkšta – patalynė, rankšluosčiai, pliušiniai žaislai, drabužiai. Sunkius daiktus išskirstyk į mažas dėžutes, tuo tarpu į pačias didžiausias dėžes krauk lengvus daiktus. Turėk omeny, jog pakuočių svoris turi būti įmanomas panešti vienam žmogui. Baldus geriausia apvynioti pakavimo plėvele, tuomet jie nesusibraižo, neišsipurvina. Beje, daiktai apvynioti plėvele linkę sulipti jei sustatyti šalia, o tai suteikia papildomo stabilumo pervežant.

Jei aktualus šiukšlių išvežimas, t.y. senų baldų, nereikalingos buitinės technikos, langų, durų, statybinių šiukšlių ir pan., tuomet rūpinti irgi nereikia – perkraustymo įmonės užsiima ir tuo, tad nuima didelį vargą nuo pečių. Vienu automobiliu perveži visą gėrį, kitu išmeti visą blogį. Ir misija įvykdyta!

Patogiausia persikraustyti vienu ypu ir dieną užbaigti jau naujame būste. Tačiau kaip tarp visų dėžių ir maišų vakare rasti dantų šepetėlį ir pižamą? Pasiruošk tam – susipakuok taip vadinamą „išgyvenimo dėžę“, kurioje būtų reikalingi daiktai miegui ir sekančiam rytui – higienos priemonės, drabužiai, papuošalai, dokumentai ir pan. Juos gali susidėti į lagaminą, taip mažiau šansų pamesti šiuos svarbius daiktus iš akių.

Sudaryk sąlygas perkraustymo automobiliui privažiuoti prie durų. Jei gyveni daugiabutyje ir aikštelė prie durų visuomet užimta, jau iš vakaro patykok ir pasistatyk automobilį ten, kur geriausia būtų pastatyti krovininį automobilį. Kadangi krovininis automobilis platesnis už lengvąjį, gali paprašyti kaimyno pagalbos ir pastatyti du automobilius šalia. Taip kitą rytą nereikės sukti galvos kaip privažiuoti arčiau laiptinės.

Facebook Comments