Praktiški patarimai jūsų būsto interjerui

Kiekvienas iš mūsų nori gyventi jaukiuose ir skoningai įrengtuose namuose, tačiau kartais susiduriame su įvairiomis dilemomis, kurias patiems būna sunku išspręsti. Todėl pateikiame jums kelis paprastus, tačiau naudingus patarimus jūsų namų jaukumui.

  1. Niekuomet baldų nestumkite prie pat sienos. Jei koreguojate baldų išdėstymą, visuomet tarp sienos ir baldų turėtų būti bent 5 cm. tarpas. Tokiu atveju kambarys atrodys kur kas jaukesnis.
  2. Jeigu jums patinka pagalvėlių užvalkalų medžiaga, tačiau ji yra pernelyg ryški, pabandykite pagalvėles apvilkti išvirkščia puse – tai turėtų padėti.
  3. Didelėse erdvėse nereikėtų palikti daug tuščios vietos. Jei jūsų kambaryje bus pernelyg daug laisvos erdvės, jis atrodys lyg šokių salė. Kur kas geriau tuščioje erdvėje pastatyti nedidelę sofą ar fotelį.
  4. Miegamojo lova turėtų būti ne aukščiau kaip 58 cm nuo grindų.
  5. Nuo grindų iki valgomojo sietyno turėtų būti apytiksliai 152-167 cm.
  6. Jei norite, kad jūsų prieškambaryje atsirastų kur kas daugiau laisvos vietos, pasidomėkite, koks yra šiuolaikiškas prieškambario spintų dizainas. Tokiu atveju jums galėtų labai puikiai pasitarnauti spintos stumdomosiomis durimis, kurios galėtų būti pagamintos atsižvelgiant į jūsų konkrečius išskirtinius lūkesčius.
  7. Konsultuokitės su interjero dizaino specialistais. Net jei galite norėti savo būsto interjerą atnaujinti savo pačių rankomis, tai tikrai nereiškia, kad turėtumėte ignoruoti profesionalų patarimus. Jei jūs sulauksite objektyvios nuomonės iš šalies, jums bus kur kas lengviau pasiekti savo norimą rezultatą.

Žinoma, būsto vidaus interjero kūrimo patarimų galima pateikti kur kas daugiau, tačiau taip pat turėtumėte atminti, kad labai daug priklauso ir nuo jūsų išskirtinių lūkesčių bei jūsų individualaus skonio. Tai, kas tinka vienam žmogui, gali visiškai netikti kitam. Ką jau kalbėti apie tai, kad kiekvieno būsto plotas ir išplanavimas labai skiriasi, todėl natūralu, kad kiekvienu atveju reikėtų stengtis pasitelkti kuo originalesnius ir tinkamesnius sprendimus, kurie galiausiai galėtų padėti sukurti tobulą jūsų būsto vidaus interjerą, atitinkantį visas šiuolaikines būsto vidaus interjero tendencijas.

Facebook Comments