Pirkėjai raginami Kalėdoms ruoštis iš anksto

Pasaulyje trūkinėjant tiekimo grandinėms ir pandeminei situacijai išliekant įtemptai, pirkėjai raginami iš anksto pasirūpinti kalėdiniais pirkiniais. Pasak Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, su tiekimo grandinės problemomis prekybos tinklas nesusiduria, tačiau siekiant užtikrinti kuo sklandesnį pasirengimą šventėms, „Iki“ parduotuvėse jau prasideda kalėdinė prekyba.

„Skatiname savo pirkėjus pradėti planuoti pirkinius kuo anksčiau, todėl nuo pirmadienio parduotuvėse jau galima rasti kalėdinio asortimento prekių – papuošimų, dovanų, gurmaniškų delikatesų. Turime platų tiek vietos, tiek globalių tiekėjų ratą, tad su tiekimo grandinės trūkumais neturėtume susidurti, tačiau itin budrūs turėtume būti dėl pandeminės situacijos. Patariame apie šventes pradėti galvoti jau dabar – tai padės išvengti ne tik paskutinės minutės grūsčių parduotuvėse, bet ir sutaupyti, o švenčių laukimą paversti maloniu laiku“, – sako V. Budrienė.

Pasak komunikacijos vadovės, šiemet gyventojai ypatingai raginami planuoti pirkinius anksčiau. Apgalvotas pasiruošimas Kalėdoms padeda išvengti papildomo streso, leidža artimuosius aprūpinti tikrai reikalingomis dovanomis, o stalą – įmantriausiais gardumynais.

Taip pat šventinimą apsipirkimą skatinama planuoti, kai parduotuvėse mažiausi pirkėjų srautai – darbo dienomis ir šeštadieniais nuo parduotuvės atidarymo iki 10 val., taip pat nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo. Sekmadieniais žmonių prekybos tinklo parduotuvėse nedaug visą darbo laiką. Pirkėjų patogumui kai kurios parduotuvės atidaromos 7.30 val., darbą baigia 22 arba 23 val.

„Raginame pirkėjus ne tik planuoti pirkinius, apsipirkti su sąrašu, naudotis savitarnis kasomis, bet taip pat pasinaudoti platformos „LastMile“ paslaugomis. Per ją užsakytos prekės pristatomis dar tą pačią dieną, tad tai dar vienas būdas išvengti grūsčių ir sutaupyti laiko“, – sako V. Budrienė.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”

Facebook Comments