Klaipėdoje pristatomas tėveliams sukurtas pasivaikščiojimo maršrutas: kuo jis ypatingas

Pėsčiųjų žygiai ir pasivaikščiojimai – seniai nebe naujiena, bet būtent pastaraisiais metais jie tampa dar populiaresniais. Solo trasos, grupiniai pasivaikščiojimai, masiniai žygiai – sau tinkamą aktyvaus laisvalaikio pasirinkimą ras kiekvienas, o pėsčiųjų maršrutai driekiasi per miestus, kaimus, miškus ir netgi jūros pakrantėmis. Artėjančią vasarą „TrenkTuras“ pasitinka su naujienomis: kartu su prekių ženklu „Lupilu“ specialiai tėveliams sukurtais pasivaikščiojimo maršrutais.

Mingailė Ružytė, „TrenkTuro” projektų koordinatorė pasakoja, kad per 8 veiklos metus „TrenkTuro” komanda sukūrė daugiau nei 250 Solo maršrutų ir suorganizavo daugiau nei 150 žygių. „Pastebime, kad nors žygiavimą, kaip pramogą renkasi įvairaus amžiaus žmonės, tačiau po karantino ženkliai padidėjo žygiuoti norinčių šeimų skaičius. Vis dažniau sulaukiame klausimų, ar mūsų maršrutai įveikiami su kūdikio vežimėliu, ar nėra sudėtingi, ar juos pajėgs įveikti vaikai. Taigi, dabar, tiek organizuodami masinius žygius, tiek kurdami Solo maršrutus atsižvelgiame ir į šeimų poreikius“, – sako M. Ružytė

„Lidl Lietuva“ prekių asortimento padalinio vadovas Lukas Gudas pasakoja, kad įkvėpimas sukurti „Lupilu“ pasivaikščiojimo maršrutus kilo iš pačios produktų linijos, nes „Lupilu“ produkcija – ekologiškas kūdikių maistas, sauskelnės, higienos ir skalbimo priemonės – visuomet buvo skirta pasirūpinti tiek mažiausiais šeimos nariais, tiek ir jų tėveliais. Šis rūpestis, sukūrus naujuosius „Lupilu“ pasivaikščiojimo maršrutus, persikelia iš parduotuvių lentynų į gryną orą.

„Pasivaikščiojimai naudingi visai šeimai: tai – ne tik fizinis krūvis ar buvimas gryname ore, bet ir kokybiškas laikas kartu. Norėjome šeimoms sukurti galimybę dar daugiau gero laiko praleisti kartu, su kuo mažiau rūpesčių. Todėl tam, kad tėvams nebereikėtų sukti galvos, kur išeiti pasivaikščioti su savo mažyliais, pasirūpinome specialiais maršrutais. Jie sukurti taip, kad būtų tinkami besilaukiančioms šeimoms, patogūs pasivaikščiojimams su vežimėliu, o svarbiausia – saugūs, ypač keliaujant su savarankiškai lakstančiais mažyliais“, – sako L. Gudas.

„TrenkTuro“ projektų koordinatorė, Solo produkto vadovė Aleksandra Balcevič pasakoja apie „Lupilu“ maršrutą, sukurtą atsižvelgus į tėvelių ir jų vaikų poreikius: „Maršruto trasoje yra pakankamai daug suolelių, kurie gali praversti maitinančioms mamoms, taip pat pailsėti norintiems mažyliams. Maršrute nėra stačių įkalnių, dėl ko vaikščioti net ir stumiant vežimėlį bus patogu. O energingiausius mažuosius žygeivius prablaškys keletas maršrute esančių vaikų žaidimų aikštelių“, – sako A. Balcevič.

Į pasivaikščiojimą „Lupilu“ maršrutu Klaipėdoje tėveliai gali leistis jau nuo penktadienio. Maršrutas yra Klaipėdos Poilsio parke, anksčiau vadintu „Plantacija“ dėl 1819 metais pradėtų miško sodinimo darbų, vykusių labai didele apimtimi ir sparčiu tempu. Nors maršrutas sudarytas parke, kuris yra mieste, bet šio parko augalija labai efektyviai primena, kad esama prie jūros – aplink matyti paplūdimio smėlis ir pajūriui būdingos samanos, o žygiuojančius lydi ošiančios pušys. Maršrutas sudarytas iš atokesnių parko takelių, todėl yra tylus ir ramus. Maršrutas sudėliotas taip, kad jį būtų galima be didesnių sunkumų įveikti ir su vežimėliu. Mažiesiems turėtų patikti įspūdinga žaidimų aikštelė, kurią žygeiviai pasieks maršrutui artėjant link pabaigos.

Gegužės mėnesį buvo pristatyti trys nemokami „Lupilu“ maršrutai šeimoms: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Visus juos galima rasti „TrenkTuro“ interneto svetainėje.

Pranešimą paskelbė: Tomas Šiuškus, UAB „Bosanova”
Klaipėdoje pristatomas tėveliams sukurtas pasivaikščiojimo maršrutas: kuo jis ypatingas

Facebook Comments