Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Peteliškės vyrams: stilių įvairovė kiekvienam pagal skonį

spalvinga vienetine peteliske vyrams

Peteliškės – neįtikėtai lengvai besitransformuojantis vyriškas aksesuaras, kurį galima dėvėti švenčių metu bei kiekvieną dieną. Gaila, kad Lietuvoje jos nėra labai populiarios, kadangi šis aksesuaras puikiai tinka prie kasdieninės aprangos ir tuo pačiu sukuria iškilmingumo įspūdį. Vienetinės peteliškės tobulai tinka prie liemenės, megztinio, marškinukų ir net maikės. Svarbiausia įsigyti tokį aksesuarą, kuris derinasi prie stiliaus, o ir spalvą gama lengvai pereina atspalviais.

STANDARTINĖ PETELIŠKĖ

Įprasta standartinė peteliškė – dažniausiai perkamas šios srities aksesuaras. Jos aukštis įprastai siekia 6 cm, o kraštas prasideda ir baigiasi lygiagrečiai su akių kampučiais. Tiesa standartas yra tik dydis ir forma, tačiau gaminamos vienetinės peteliškės, kurios net mezgamos. Juolab, egzistuoja ypač platus spalvinis bei raštų pasirinkimas. Net ir patys konservatyviausi vyrai neturėtų bijoti įsigyti ryškiai raudonų, oranžinių ar net žalių peteliškių, kurios gali būti dekoruojamos įvairiausiomis spalvomis. Galiausiai, svarbiausia yra tai, kad ši peteliškė Jums būtų maloni akiai ir norėtųsi ją nešioti.

stilinga vienetne peteliske

MILŽINIŠKA PETELIŠKĖ

Lyginant su standartine peteliške – aukštis dažniausiai laimi bent jau dviem centimetrais. Šios tipo didelės peteliškės tinka ne visiems, tad siūlome jas pasirinkti tiems, kurių galvos ir visas kūnas apskritai yra gana didelis. Tokiu atveju viskas bus proporcinga ir neatrodys juokingai. Ypač smulkūs vaikinai su tokiomis milžiniškomis peteliškėmis neatrodo gražiai, kadangi tiesiog jose paskęsta.

SIAURA PETELIŠKĖ

Priešingos didelėms – siūlomos ir siauros peteliškės, kurios padeda atrodyti skoningai ir išskirtinai. Jos labai puikiai tinka neaukštiems ir smulkiems vyrukams, kurie pasiruošę atrodo labai skoningai. Labai dažnai tokios vienetinės peteliškės puikiai tinka įvairių švenčių ir net karnavalų metu. Atrodysite išskirtinai, tačiau tuo pačiu skoningai. Juk kiekvienas vyras trokšta atrodyti vyriškai. Paprasčiausias aksesuaras gali padėti taip atrodyti ir tuo pačiu išsiskirti paprastumu.

„DEIMANTINĖ“ PETELIŠKĖ

Šio tipo peteliškės yra ypač išskirtinės ir patraukia daugelio žmonių dėmesį. Paprasčiausiai jos nesibaigia su krašteliu, tačiau išsikiša. Atrodo labai skoningai ir forma tam tikra prasme net primena deimantą. Kadangi tokios peteliškės turi ne vieną sluoksnį, kuris matosi – labai gražų kelių spalvų aksesuaras. Atrodys skoningai bei stilingai.

Kadangi šio tipo peteliškės Lietuvoje yra gana retos – jas įsigijus tikrai turėsite vienetinį modelį. Juk ir vyrai nori išsiskirti iš minios.

APVALINTŲ KRAŠTŲ PETELIŠKĖ

Paskutinis, tačiau neprasčiausias modelis – tokia peteliškė, kurios karštai yra apvalinti. Taip pat atrodo labai skoningai ir gražiai. Egzistuoja ypač platus šių peteliškių spalvinis pasirinkimas, tad kiekvienas gali atrasti tokią, kuri labiausiai tinka ir labiausiai deri prie akių, plaukų ir kitų spalvų.

Vienetinės peteliškės padės ne tik atrodyti, tačiau ir jaustis išskirtiniu bei unikaliu žmogumi masėje. Vienas aksesuaras turi labai didelę galią, kuria nepasinaudoti būtų paprasčiausiai labai blogas pasirinkimas.

taskuota vienetine vyriska pteliske su dezute-1

 

Facebook Comments