Paupys pasipuošė didžiausioms metų šventėms – nustebins tirpstančios Kalėdos

Artėjant gražiausioms metų šventėms, Vilniaus senamiestyje įsikūręs Paupio rajonas tradiciškai pasipuošė Kalėdų dekoracijomis – vasaros fontanas, centrinė aikštė ir „Paupio turgus“ gyventojus ir svečius pasitiks milžiniškais tirpstančiais kalėdiniais papuošimais.

„Kasmet ieškome originalių sprendimų ir siekiame prisidėti prie šventinės nuotaikos mieste, todėl šiemet, artėjant gražiausioms metų šventėms, norime ne tik pasipuošti, bet ir priminti mums visiems – mėgaukimės šiuo laikotarpiu ir šventėmis, kol jos dar neištirpo. Juk tuo pasidžiaugti galime taip trumpai“, – teigia Paupio rajoną vystančios „Darnu Group“ korporatyvinių reikalų ir rinkodaros direktorė Akvilė Liaudanskienė.

Paupys šurmuliuos iki pat Trijų Karalių – rajono gyventojus ir svečius džiugins čia kursuosiantis šventinis traukinukas, kalėdinės mugės, renginiai šeimoms. 

Informaciją apie renginius galima sužinoti čia.

Meniška ir išskirtine aplinka kasmet vilniečius ir miesto svečius džiuginantis Paupio rajonas pernai buvo subūręs 3,5 metrų aukščio kalėdinę sniego žmonių šeimyną, o 2021 m. įrengė specialią instaliaciją ir kvietė gyventojus rašyti laiškus vienišiems senjorams. 2020 metais Kalėdiniu laikotarpiu Paupį puošė dvi milžiniškos žirafos, apvilktos pūkinėmis striukėmis ir šalikais.

Pranešimą paskelbė: Laura Šimkutė, Integrity PR, UAB

Paupys pasipuošė didžiausioms metų šventėms – nustebins tirpstančios Kalėdos

Facebook Comments