Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Patarimai rengiant terasą

patarimai-statant-terasasTerasos statymas bei įrengimas yra pakankamai smulkmeniškas darbas. Būtent dėl to, maksimaliai gerai teoriškai pasirengti šių darbų atlikimui yra ypač svarbu. Šiandien tai ir padėsime jums padaryti, pasidalindami keletu patarimų, kurie yra svarbūs rengiant terasą.

Derinkite terasos spalvą su namu
Dalis žmonių į terasą žiūri kaip į atskirą namų dalį, ką nori išskirti ir jos dizainu, pasirinkdami kitokią terasos spalvą nei namo. Vis dėlto, dažniausiai toks pasirinkimas baigiasi fiasko, kadangi iš išorės terasos atskyrimas nuo namo tinkamai atrodo tik retais atvejais. Būtent dėl to, veikiau nebandykite išradinėti dviračio bei stenkitės derinti terasos spalvą/dizainą su namu.

Pasirūpinkite patogiu patekimo į terasą iš namų
Pasirūpinti patogiu patekimu į terasą yra tiesiog būtina, nebent nenorite, kad terasa būtų kaip jūsų namų dalimi – mieliau įsivaizduojate tai kaip atskirą patalpą. Būtent dėl šios priežasties, tuo pasirūpinti tiesiog būtina. Jei jungiate terasą tiesiogiai prie namo, patogiausia patekimą į terasą padaryti per pagrindinį namų koridorių ar valgomąjį. Tuo tarpu, jei terasos tiesiogiai su namu nejungiate bei ją kiek atitraukiate nuo namo – pasirūpinkite nutiesti takelį link jos.

Rinkitės tvirtus baldus
Rinktis tvirtus baldus terasoje – ypatingai svarbu. Taip, tai negalioja, jei kalbėsime apie terasas piečiau esančiose valstybėse, kuriose be išimčių visus metus laikosi šiltas bei sausas klimatas. Deja, bet Lietuvoje tokios prabangos neturime – gyvename nepastovios šilumos bei nuolatinės drėgmės sąlygomis, todėl esame priversti prie to taikytis. Terasų atžvilgiu, taikymasis atsispindi baldų pasirinkime – minkšti baldai nėra atsparūs drėgmei, todėl juos rinktis terasos įrengimui nėra patartina. Gerai bent tiek, kad turime jiems alternatyvą – tvirtus baldus, kuriems drėgmė didesnės žalos nedaro. Kalbame apie plastikinius/medinius/akmeninius baldus, kurie nors ir nėra labai patogūs, bet yra atsparūs nepalankioms aplinkos sąlygoms.

Facebook Comments