Parama Ukrainai tęsiasi – darbuotojai surinko lėšas, o įmonė sumą patrigubino

Techninio orlaivių aptarnavimo įmonė „FL Technics“ tęsia iniciatyvas ir projektus Ukrainos palaikymui, vykdomus nuo pat karo pradžios. Šį kartą pačių įmonės darbuotojų iniciatyva buvo renkamos lėšos, skirtos visureigiui nupirkti, paruošti ir perduoti Ukrainos žmonėms kovojantiems už savo laisvę. Nors buvo planuota surinkti lėšų vienam automobiliui, įmonė suaukotą sumą patrigubino ir galiausiai į Ukrainą išvyks net keturi visureigiai.

Nupirkti automobiliai praėjusią savaitę buvo išlydėti į karo zoną iš pagrindinių „FL Technics“ lokacijų Vilniaus ir Kauno Oro Uostuose. Iniciatyvoje dalyvavę bei lėšas aktyviai rinkę darbuotojai susirinko simboliškai apipavidalinti bei nudažyti automobilių, taip užbaigdami projektą. Visureigiai buvo perduoti VšĮ „Šešios AM“ atstovams, kurie nugabens juos į Ukrainą.

Organizacijos „Šešios AM“ vadovas Karolis Sankauskas yra įsitikinęs, kad ši iniciatyva — lyg pavyzdys, drąsinantis nenustoti kovoti už laisvę ir tuo pačiu metu įkvepiantis kitus prisijungti ir savo iniciatyvomis remti Ukrainą.

Anot „FL Technics“ generalinio direktoriaus Žilvino Lapinsko, „Mūsų tikslas — prisidėti prie Ukrainos kovos už laisvę ir tuo pačiu metu skatinti iniciatyvas, kuriomis gyvena visas kolektyvas. Tai, kad prie šio tikslo taip entuziastingai prisidėjo įmonės darbuotojai, mums reiškia labai daug. Juk vertinga ne tik parama, svarbu ir reikšmingas palaikymas bei tikėjimas bendra pergale. “ Komanda ne tik entuziastingai įsitraukė, tačiau sukūrė ir tikrą aukojimo maratoną, kurį palaikydami įmonės vadovai nusprendė suaukotą sumą patrigubinti.

„FL Technics“ personalo direktorės Editos Jakučionytės-Lukšės teigimu ši iniciatyva ne tik leido prisidėti prie kovos už laisvę, tačiau įnešė gerų emocijų ir motyvacijos komandai. „Labai džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie organizacijos „Šešios AM“ ir dažydami visureigius, turėjome galimybę perduoti asmenines žinutes kariams ir besiginančiai Ukrainai. Šiandieniniame kontekste, kai visi mes — už laisvę, atrodo, kad norisi nepaliaujamai padėti, ypač, kai turime nemažai kolegų, dėl karo Ukrainoje atvykusių į Lietuvą ir įsidarbinusių mūsų įmonėje.“

Edita Jakučionytė-Lukšė prideda, kad ši galimybė prisidėti prie tokios iniciatyvos įtraukė ne tik įmonės komandą administracijoje, tačiau ir darbuotojus orlaivių angaruose bei logistikos centruose.

Besibaigiant šiai iniciatyvai, visureigiai buvo dažomi ir kitaip išmarginami, kad kiekvienas prisidėjęs galėtų palikti savo palaikymo žinutes Ukrainos kariams bei perduoti žinią, kad Lietuva kartu su Ukraina.   

Pranešimą paskelbė: Silvija Jakienė, Avia Solutions Group

Parama Ukrainai tęsiasi – darbuotojai surinko lėšas, o įmonė sumą patrigubino

Facebook Comments