Panevėžys kalėdinio laikotarpio pradžią skelbs lapkričio 29-ąją

Šios Kalėdos atsinaujinančiame Panevėžyje bus su inovacijų ženklu – mieste spindės moderni, šiuolaikiška eglė ir dekoracijos. Viešųjų pirkimų konkursą kalėdinėms puošmenoms įrengti laimėjo UAB „Lumidėja“.

Ant miesto ir Kalėdų eglės nutūps šiuolaikiški origamio elementai, paukščiai. Šie netradiciniai sprendiniai turėtų pabrėžti Panevėžio išskirtinumą, technologinį pažangumą. Inovatyvaus miesto temą sustiprins interaktyvi programa „Pakuždėk norą“. Tai leis panevėžiečiams ir miesto svečiams prisiliesti prie išmaniųjų technologijų, patirti kitokių pojūčių, įsitraukti į kalėdinio miesto vyksmą.

„Origamis – ne tik veiksmas, bet ir turi užkoduotą stiprią prasmę. Ji liudija tikėjimą, norų išsipildymą, optimizmą, dvasines vertybes. Neabejojame, kad Kalėdos bus estetiškos, jaukios ir šventiškos“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja Daiva Gasiūnienė.

Dekoracijomis bus puošiama Laisvės aikštė, Vilniaus g. (nuo J. Basanavičiaus iki Klaipėdos g.), Respublikos g. (nuo Vasario 16-osios iki P. Puzino g.) su tiltu, Elektros g., Vasario 16-osios g. (iki A. Smetonos g.), Savanorių a. (nuo Laisvės a. iki J. Basanavičiaus g.), Ukmergės g. (nuo Laisvės a. iki J. Basanavičiaus g.), J. Basanavičiaus g. (nuo Vilniaus iki A. Jakšto g.) su tiltu.

Kalėdinė miesto puošyba kainuos 112,6 tūkst. Eur (iš jų eglės – 52,6 tūkst. Eur).

Šventinis Kalėdinės eglės įžiebimas numatytas lapkričio 29 dieną.

Pranešimą paskelbė: Asta Sarapienė, Panevėžio miesto savivaldybės administracija

Facebook Comments