Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Padėkime Ukrainai kasdieniais darbais

kareivišką košę paversim pagalba Ukrainos kovotojams

Šiuo metu tenka prisiminti  vadovėlinę taisyklę  ,,taikos metu nėra lėšų, o karo metu nėra laiko“,  pagrindine problema kariaujančiai tautai tampa karui reikalingi resursai.

Trečia savaitė karo. Atėjo sunkiausias psichologiškai etapas. Todėl svarbus kiekvienas palaikymo žingsnis. Svarbus palaikymas iki pergalės.

Lietuvoje jau dovanojamos, supirkinėjamos bei siunčiamos į karo zoną transporto priemones, tinkamos karui, vos per savaite pradėtos gaminti neperšaunamos liemenės, Lietuvos piliečiai ir įmones aukoja nepamatuojamus kiekius karo sąlygoms reikalingo rekvizito.

Pagaliau tiek mes, tiek vakarų šalys suprato,  kad karo baigtis Ukrainoje tiesiogiai susijusi su mūsų nepriklausomybe bei demokratija, kurias šiuo metu vis dar turime.

ARMYDAY kompanija, turinti patirties renkant paramą tokiems socialiniams projektams, kaip ,,Būk matomas“, ,,Svajonių karavanas“, ,,Daugiavaikių šeimų asociacija“,  prisijungia prie lėšų rinkimo, skirtų karo Ukrainoje rekvizitų pirkimo ir gamybos.

,,Mes svarstėme, kaip galėtume prisidėti prie ukrainiečių tautos kovos už savo ir mūsų laisvę. Suprasdami, kad tik pasiaukojantis ukrainiečių pasipriešinimas gali apsaugoti mus nuo tolimesnės neprognozuojamos orkų armijos invazijos į mūsų kraštą, nusprendėme nebekurti naujų pagalbos instrumentų, o prisidėti tuo, ką mokame geriausiai. Mes virsime kareivšką košę, ukrainietiškus barščius, o Jūsų paaukotas lėšas perduosim tiems,  kas dirba profesionaliai ir geriausiai žino, ko reikia Ukrainos kovotojams„,  teigia ARMYDAY įkūrėjas ir ilgametis vadovas Mindaugas K. Pocius.

Nuo kovo 26 dienos, ARMYDAY komanda vėl stovės Katedros aikštėje ir kvies ragauti vilniečius ir miesto svečius kareiviškos grikių košės ir ukrainietiškų barsčių. Surinktos aukos bus atiduotos organizacijai ,,Praeities žvalgas“, kurie stovi priešakinėse kovos linijose Ukrainoje

Pranešimą paskelbė: Mindaugas Pocius, A-Projektas
Padėkime Ukrainai kasdieniais darbais

Facebook Comments