Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

„P. Jakelis „Premier“ lygos nugalėtojų soste mato „Manchester City“

Nors Anglijos „Premier“ lygos sezonas startavo vos prieš kelias savaites, futbolo komentatoriai jį jau dabar vadina fantastišku. „Viaplay“ komentatorius Paulius Jakelis dalijasi prognozėmis, ko tikėtis iš šiųmetės „Premier“ lygos.

„Mūsų laukia dar vienas fantastiškas sezonas. Jau pirmieji „Premier“ lygos turai mums padovanojo ne tik puikų futbolą, bet ir daugybę aistrų. Vien ko vertos buvo Thomaso Tuchelio bei Antonio Contes emocijos per ir po „Chelsea“ ir „Tottenham“ rungtynių. Tai mačas, kurį drąsiai galima vadinti legendiniu“, – tvirtina P. Jakelis.

Kalbėdamas apie šio sezono favoritus sporto komentatorius išskiria praėjusio sezono čempionus „Manchester City“.

„Originalus šiuo klausimu tikrai nesu. „Manchester City“ yra labai stabili komanda, turinti tęstinumą ir viziją. Juos gana ilgai treniruoja vienas geriausių planetos trenerių Pepas Guardiola, o komandos sudėtis yra labai pajėgi ir subalansuota. Tikrai nesu šios komandos fanas, bet mane labai žavi jų žaidžiamas futbolas. Tai atviras, į puolimą orientuotas žaidimas. Jie puikiai geba atrasti erdves ir spragas net prieš labai žemą bloką. Šiuo aspektu jie yra bene geriausi pasaulyje“, – įsitikinęs P. Jakelis.  

Praėjusiame „Premier“ lygos sezone iki pat finišo vyko atkaklios dviejų žirgų lenktynės tarp „Manchester City“ ir „Liverpool“, tačiau komentatorius įsitikinęs, kad scenarijus šįkart bus kitoks.

„Sezono pradžioje „Liverpool“ stringa. Nieku gyvu nebūčiau patikėjęs, jog sužaidus tris turus, jie savo sąskaitoje neturės nei vienos pergalės. Žinoma, tai nereiškia, jog sezono eigoje jie kovos dėl išlikimo. Tačiau pergalę visgi prognozuoju vienam greitam žirgui vardu „Manchester City“, o likusi ketveriukė – „Liverpool“, „Arsenal“, „Tottenham“ ir „Chelsea“ – kovos dėl UEFA Čempionų lygos“, – sako futbolo komentatorius.

Jis priduria, kad rungtynių svarbą šiemet diktuos situacija turnyro lentelėje. Kaip visada milžinišką intrigą kels „Manchester City“ ir „Liverpool“ mūšiai.

„Sezono pradžioje visiems ir toliau bus įdomu stebėti „Manchester United“. Tai kol kas absoliučiai nesuprantama komanda, kuri gali pralaimėti autsaideriams ir tuomet pademonstruoti gana neblogą futbolą bei pelnytai įveikti „Liverpool“. Sezono pradžioje įdomūs yra visi mačai, o vėliau labiau išryškės, kas dėl ko kovoja ir intrigą diktuos lentelė. Aišku, jau dabar reikia konstatuoti, jog nuostabius televizijos reitingus vien dėl trenerių akistatos turės kitas „Tottenham“ ir „Chelsea“ susirėmimas“, – teigia šiemet „Premier“ lygos kovas komentuojantis P. Jakelis.

Nuo rugpjūčio 5 d. visas 380 „Premier“ lygos rungtynių galima tiesiogiai stebėti per „Viaplay“. Pasaulinio lygio rungtynes „Viaplay“ siūlo žiūrėti su komentarais lietuvių kalba.

Viaplay Group“ teisę transliuoti „Premier“ lygą turi iki 2028 m., visas transliacijas galima žiūrėti per įvairiausius išmaniuosius įrenginius.

Pranešimą paskelbė: Karolina Pūtytė, UAB „Idea Prima”
„P. Jakelis „Premier“ lygos nugalėtojų soste mato „Manchester City“

Facebook Comments