Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Netradiciniai būdai panaudoti vienkartines lėkštes

Kai kalba pasisuka apie vienkartines lėkštes ar kitus vienkartinius indus dažniausiai yra įsivaizduojamos išvykos į gamtą arba vaikų gimtadieniai. Tai yra natūralu, nes ir vienu ir kitu atveju protingiau yra naudoti vienkartinius indus. Nusivežus juos į gamtą, pavalgius nereikia jų plauti, o taip pat jie užima mažiau vietos. Tuo tarpu per vaikų gimtadienius vaikams valgant iš popierinių ar plastikinių lėkščių nėra baisu, kad dėl savo neatsargumo ir energingumo vaikai sudaužys gerus indus. Tačiau, tai tikrai nėra vieninteliai vienkartinių indų panaudojimo būdai, todėl šiandien mes jums pateiksime pavyzdžių, kaip galima panaudoti vienkartines lėkštes.

  • Kraustantis. Popierinių lėkščių naudojimas per vaikų gimtadienius tikrai nėra vienintelis būdas, kaip jos gali pasitarnauto keramikinių lėkščių saugojimui. Tie kam yra tekę kraustytis žino, kad kraustymosi metu daug daiktų gali būti pažeisti, labiausiai kraustymuisi yra neatsparūs indai, nes pervežimo metu jie dažnai dūžta. To išvengti galima labai paprasta, tarp kiekvienos lėkštės, kurią planuojate dėti į dėžę įdėkite popierinę lėkštę. Tai itin paprastas būdas apsaugosiantis jūsų tikrąsias lėkštes, popierinės lėkštės neleis indams liestis vienas su kitu, o taip pat sugers smūgio energiją automobiliui įvažiavus į duobę ar kitą kliūtį. Tad pasirūpinkite savo indais besikraustydami ir naudokite vienkartinius indus jų apsaugai.
  • Vienkartiniai indaiNaudojantis mikseriu. Namų šeimininkės žino, kad naudojantis maišytuvu būnant neatsargiai galima aptaškyti visą virtuvę maistu, kuris turėjo būti sumaišytas. Tačiau ir čia į pagalbą gali ateiti popierinės ar plastikinės lėkštės. Tiesiog pradurkite skylę lėkštėje ir užmaukite ją virš maišytuvo ašmenų, kad ji liestųsi prie maišytuvo korpuso. Tokiu būdu maišant pyrago ar kito gaminio tešlą, ji jūsų neaptaškys.
  • Žaislas. Taip jūs perskaitėte teisingai, iš vienkartinių indų jūs galite pagaminti net žaislus. Jei atėjo savaitgalis, o jūsų mažieji nuobodžiauja, jums nebūtina pirkti naujų žaislų. Tiesiog pasiimkite popierinių lėkščių, nuspalvinkite jas skirtingomis spalvomis, išpjaukite vidurius, tuomet vidury kambario jums tereikia pastatyti daiktą, ant kurio vaikai galėtų užmesti savo diskus (tai gali būti pavyzdžiui strypas pagamintas iš panaudotų tualetinio popieriaus ritinėlių). Tai yra tik vienas iš žaidimų, kurį galite vaikams sugalvoti pasitelkę vienkartinius indus, visa kita priklauso tik nuo jūsų išradingumo.
  • Apsauga remonto metu. Visi žinome, kad dažant sienas reikia itin saugoti grindis, nes jas aptaškyti yra labai lengva, o ką dar kalbėti vien apie tai, kad nuo dažų skardinės nuriedėję dažai taip pat gali ištepti paviršių ant, kurio pastatyta skardinė. Tiesiog padėkite vienkartinę lėkštę po dažų skardine ir jūs jau būsite apsisaugoję nuo dažų ten, kur jų nenorite.
  • Dekoracijos. Jokia diena parke neapsieina be skaidančios lėkštės – frisbio svaidymo. Tačiau, jei norite savo vaikams padaryti šventę, leiskite jiems išmarginti popierinę lėkštę, o po to priklijuokite ją prie frisbio. Tokiu būdu vaikai bus patys pagaminę savo skraidančią lėkštę ir galės džiaugtis jos grožiu.

Kaip jau turbūt supratote vienkartiniai indai tikrai nėra skirti vien tik valgymui. Jų panaudojimo būdų yra daugybė. Mes aptarėme vos penkis vienkartinių lėkščių panaudojimo būdus, nors jų yra daug daugiau, o ką jau kalbėti apie vienkartinius puodelius, šakutes, peilius ir kitus indus bei įrankius. Jų yra daugybė, todėl ir jų panaudojimo būdų yra itin daug, o svarbiausia, kad kiekvieną dieną jų atsiranda vis daugiau, nes žmogaus išradingumui nėra ribų ir jis niekuomet nesustoja galvoti kaip padaryti gyvenimą įdomesniu.

Facebook Comments