Nemokamas „GO Outside“ vasaros treniruotes išbandė virš 2 tūkst. entuziastų

Visiškai nemokamos treniruotės Lietuvos miestuose su profesionaliais treneriais – tokią aktyvios vasaros idėją praėjusius tris mėnesius įgyvendino „GO Nealkoholinis“. „GO Outside“ iniciatyva, apjungusi 2300 dalyvių ir 32 sporto šakas, kvietė visus norinčius išmokti aktyviai leisti laisvalaikį bei padėti sporto bendruomenei atsitiesti po praėjusio karantino.

Tikslas – padėti sporto bendruomenei

Anot „GO nealkoholinio“ produkto vadovės Austėjos Bačiūnaitės, kaip ir daugeliui prekių ženklų, šiemet planus teko keisti ir pajėgas norėjosi nukreipti į prasmingas, savo bendruomenėms reikalingas iniciatyvas.

„Dar karantino metu supratome, jog turime palaikyti savo bendruomenę. Vedini „GO Nealkoholinio“ prekės ženklo vertybių, nusprendėme padėti sporto treneriams atsitiesti po nutrūkusio sporto sezono. Kartu skatinome žmones saugiai sportuoti lauke, grįžti į aktyvią formą bei, galbūt, net atrasti naują hobį“, – dalijosi A. Bačiūnaitė.

Projekto iniciatoriai džiaugiasi, jog vasaros iniciatyva susilaukė itin didelio susidomėjimo.

„Iš viso įvyko net 234 nemokamos treniruotės, kuriose dalyvavo daugiau nei 2 tūkst. žmonių. Matome, jog daugiausiai entuziastų rinkosi išbandyti zumbos, jogos, paplūdimio tinklinio treniruotes, labai populiarūs buvo ir vandenlenčių bei treniruočių ant batutų užsiėmimai“ , – pasakoja A. Bačiūnaitė.

Išmokė mokyti ir mokytis

Vienas iš iniciatyvos tikslų – supažindinti žmones su įvairiomis sporto šakomis. Trail, arba bėgimo bekele, treneris Vaidas Žlabys teigia, jog projektas – labai pasiteisino.

„Labai geras jausmas perduoti savo patirtį kitiems žmonėms, padėti jiems įsilieti į naujo sporto bendruomenę. Kartu ir pats norėjau išbandyti kitų trenerių vedamus užsiėmimus, lankiau įvairias mankštas, grupines veiklas“, – įspūdžius pasakoja „GO Outside“ ambasadorius V. Žlabys.

Treneris taip pat džiaugiasi, jog iniciatyva pakvietė žmones nebijoti kūrybiškiau pažiūrėti į sportą ir atrasti jį kaip naują laisvalaikio praleidimo būdą.

„Idėja žmones įtraukti į galbūt net kartais netradicines sporto veiklas tikrai labai įdomi. Apskritai, smagu, kai atsiranda tokių projektų, skirtų atkreipti dėmesį į sveiką gyvenseną ir sporto svarbą gyvenime“, – džiaugiasi bėgimo bekele treneris.

Septyniasdešimtmetė moteris ant riedlentės – įveikiamas iššūkis

Siūlomos netradicinio sporto veiklos padėjo ne tik išbandyti įvairiausias sporto šakas, bet kartu ir laužyti nusistovėjusias taisykles apie sportą. Riedlenčių sporto treneris Einius Žiūkas teigia, jog labiausiai džiaugiasi pasikeitusia projekto dalyvių nuomone apie riedlenčių sportą.

„Vis dar gajus yra sentimentas, kad riedlentės – tik jaunų vaikinų sportas. Tačiau į šios vasaros treniruotes labai aktyviai rinkosi ir merginos, ir suaugę žmonės. Džiaugiuosi, jog riedlenčių sporto vaidmuo keičiasi ir pagaliau yra matomas kaip pilnavertis sportas“, – dalijasi E. Žiūkas.

Labiausiai „GO Outside“ ambasadorių nustebino treniruotėje pasirodžiusi septyniasdešimtmetė moteris. Anot trenerio, ji pasakojo, kad labai norėjo išbandyti riedlenčių sportą.

„Vieną kartą į treniruotę atėjo jau ganėtinai garbingo amžiaus moteris, kuri labai norėjo išmokti važinėtis. Sakė, jog visuomet su pavydu stebėjo važinėjančius riedlentėmis, todėl labai džiaugėsi, kad tai galėjo padaryti saugiai ir su profesionalia priežiūra. Tokie pavyzdžiai, kai, nepaisant nieko, žmonės nori sportuoti ir išbandyti naujas veiklas, mane ypač džiugina ir įkvepia“ , – pasakoja riedlenčių treneris.

Pranešimą paskelbė: Goda Diečkutė, UAB Headline agency
Nemokamas „GO Outside“ vasaros treniruotes išbandė virš 2 tūkst. entuziastų

Facebook Comments