Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ne kiekvienas sugeba kurti sėkmingą verslą

Dabar lengva manyti, kad kiekvienas sugeba kurti verslą, nes vis dėlto – socialiniuose tinkluose daug žmonių save pateikia kaip sėkmingus verslininkus. Realybė yra tokia, kad tikrai ne visi verslininkai yra sėkmingi. Tai yra naivus tikėjimas, kuris dažnai niekuo neparemtas. Nemažai žmonių tokį savo įvaizdį formuoja turėdami kitų problemų, kiti save šitaip pateikia dėl paprasčiausios reklamos. Tačiau, jeigu svarstote kurti verslą, būkite nusiteikę, kad nieko lengvo čia tikrai nėra. Gali būti, jog kurdami verslą susidursite su dar didesne įtampa.

Įtampos verslo kūrimo pradžioje būna labai daug. Pirmiausia reikia įdėti nemažai darbo į strategijos kūrimą. Pavyzdžiui, nemažai žmonių neria į veiklas prieš tai neištyrę kas dedasi rinkoje. Nenuostabu, kad paksui tokie verslininkai bankrutuoja net veiklos nevykdę bent jau pusmetį. Matote, jeigu neištirsite rinkose, bus didelė tikimybė, kad pakliūsite į didžiulę konkurencinę aplinką. Gali būti ir daug paprastesnis variantas – pateksite į tokią rinką, kur nėra jokios paklausos.

Verslo kūrimo pradžioje reikia tinkamai pasiruošti, kad paskui nebūtų didelių finansini problemų. Matote, kai kurie žmonės bando kurti verslą rizikuodami daug kuo. Dėl ji neretai pasirenkama netinkamus būdus veiklų įteisinimui. Vien veiklos įteisinimo metodo pasirinkimas turėtų kelti nemažą galvos skausmą, nes pasirinkimas yra didelis ir kiekvienam jis gali būti skirtingas.

Ketinate pradėti verslą? Skaitykite toliau čia ir ne tik. Taip pat visiems verslininkams, kurie yra visiškai žali, patariama rinktis specialistų konsultacijas, kad būtų aišku nuo ko bent jau pradėti. Visiems turi būti žinoma, veiklos išlaidos turi būti mažinamos iš karto pradedant jį planuoti. Tad, vien veiklos įteisinimo būdas turėtų būti pasirenkamas taip, kad netektų leisti didžiulių pinigų sumų įmonių registravimui.

Kalbant apie įmonių registravimo subtilybės, atminkite, kad ne visada užsienyje registruoti įmonę yra geriau ir naudingiau. Sklando labai daug mitų, kad Lietuvoje įteisinti veiklą kainuoja gerokai daugiau nei kitose šalyse. Tai nėra visiška tiesa.

Norint verslą pradėti be didelių išlaidų, specialistai pataria iš pradžių išbandyti laisvai samdomų darbuotojų kvalifikaciją t.y. pabandykite paslaugas teikti kaip privatus fizinis asmuo.

Daugiau: paskola verslui

Facebook Comments