Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Mes – „Kaunas 2022“: „Sukilimas“

2022 m. sausio 19–23 dienomis Kaunas prisipildys renginių ir oficialiai atidarys Europos kultūros sostinės titulo metus.

Sausio 22 dieną Kauno apskrities viešoji biblioteka jungiasi prie Kaunas Europos kultūros sostinė 2022“ atidarymo programos dalies Sukilimas su projektu Kauno žvėries brolija ir kviečia į skulptūrų parodos pristatymą. Menininkai Ala Volkova bei Donatas Beniulis supažindins su Kauno mitinio žvėries brolijos nariais, pažadintais iš bibliotekos senųjų rūsių, knygų bei Kauno istorijų.

Dar išsamiau su mi(s)tinių būtybių pasauliu galėsite susipažinti sausio 22 d. žaisdami vaidmenų žaidimą LARP, kurį ves Andrius Ūdra, Nordic LARP (life-action role play) patyriminių žaidimų kūrėjas. Jis jau devynerius metus kuria žaidimus ir dalyvauja tarptautiniuose Nordic LARP festivaliuose (Estijoje, Danijoje, Norvegijoje, Baltarusijoje, Lietuvoje), sukūrė per dešimt autorinių žaidimų, o Sukilimui paruošė baltiškiems dievams pritaikytą scenarijų – Perkūnas, internetas ir kiti dievai“.

Paroda veiks sausio 22 – kovo 1 dienomis, bibliotekos darbo laiku, ir specialiai, tik vieną sekmadienį per metus – sausio 23 dieną nuo 10 iki 14 valandos

Daugiau informacijos.

Pranešimą paskelbė: Edita Majauskaitė, Kauno apskrities viešoji biblioteka

Facebook Comments