Lietuvą aplankė rekordinis laimėjimas – vilnietis „Eurojackpot“ loterijoje susižėrė 24 mln. Eur

Penktadienio vakarą Lietuvą sudrebino rekordas – „Eurojackpot“ žaidėjas iš Vilniaus, kartu su žaidėju iš Vokietijos, laimėjo ir pasidalino pagrindinį loterijos prizą – 48 milijonų eurų „Jackpotą“. Vilniečiui atiteko daugiau nei 24 milijonai eurų. Šis laimėjimas – didžiausias per visą loterijos istoriją ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse.

Laimingasis bilietas pirktas sausio 20 d., parduotuvėje „Maxima“, esančioje Pilaitės g. 31, Vilniuje. Laimėtojui 24 000 400 eurų sumą atnešė bilietas su atsitiktiniu skaičių deriniu. Žaidėjas kviečiamas pirmiausia susisiekti su loterijos organizatore „Olifėja“ telefonu +370 5 275 17 51. Po to jo bus prašoma atvykti į loterijos atstovybę ir pristatyti laimingąjį bilietą.

„Labai džiaugiamės Lietuvos žaidėjo sėkme. Sveikiname naująjį milijonierių, kuris, nepraėjus nei metams, padvigubino iki šiol kitam vilniečiui priklausiusį laimėjimo rekordą Baltijos šalyse. Šiemet veiklos 10-metį švenčianti loterija „Eurojackpot“ dėl įspūdingo dydžio laimėjimų yra populiariausia Europoje. Ji jungia 18 šalių žaidėjus, kurie kartu suneša ir dalinasi loterijos prizinį fondą. Būtent dėl šio tarptautiškumo galime savo žaidėjams pasiūlyti galimybę laimėti tokio įspūdingo dydžio sumas“, – laimėtoją sveikino loteriją „Eurojackpot“ Lietuvoje organizuojančios „Olifėjos“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Donatas Kazlauskas.

Šis vilniečio laimėjimas ne tik gerokai pagerino iki šiol inžinieriui iš Kauno priklausiusį „Eurojackpot“ rekordą su 7,6 milijono eurų laimėjimu. Taip pat pralenkta ir pernykštė „Vikinglotto“ laimėtojo sėkmė. 2021-ųjų vasarį vilnietis, užsukęs į parduotuvę nusipirkti mineralinio vandens, kartu įsigijo ir „Vikinglotto“ bilietą, su kuriuo laimėjo 13 milijonų eurų.

Įspūdingą laimėjimą atnešusio „Eurojackpot“ bilieto kaina – 3 eurai. Biliete būna 7 skaičių – 5 pagrindinių ir 2 papildomų – derinys. Pagrindinis „Eurojackpot“ prizas – „Jackpotas“ – laimimas atspėjus 5 pagrindinius skaičius iš 50 ir 2 papildomus skaičius iš 10. Nuo lapkričio mėnesio žaidėjams Lietuvoje taip pat atitenka ir tik Lietuvai skirto, papildomo „Eurojackpot“ žaidimo – „Džokeris“ – laimėjimai.

Laimingą skaičių derinį, atnešusį vilniečiui daugiau nei 24 milijonų eurų laimėjimą, galite surasti užsukę į svetainę www.perlas.lt. Rekordinį momentą taip pat galite pamatyti ir per loterijos „Eurojackpot“ laidą, transliuojamą šeštadieniais 19:40 per TV3.

Pranešimą paskelbė: Brigita Katinaitė, UAB „Perlas Network”

Facebook Comments