„McDonald’s“ šį pavasarį virs „WcDonald’s“: didžiausias restoranų tinklas Lietuvoje nukels lankytojus į „anime“ pasaulį

Siekdamas suteikti lankytojams unikalių naujų potyrių didžiausias restoranų tinklas Lietuvoje šį pavasarį pradės pirmąja savo kampaniją „anime“ tema. Nuo trečiadienio, balandžio 10-osios, magiškai pasikeitę „McDonald‘s“ tinklo restoranai virs „WcDonald‘s“. Lankytojai panirs į užburiantį „anime“ pasaulį, o meniu ribotą laiką papildys specialūs teminiai skoniai.

Savitas, iš Japonijos kilęs „anime“ animacijos stilius išpopuliarėjo visame pasaulyje ir sulaukia vis didesnio susidomėjimo Lietuvoje. Daugelį metų „McDonad‘s“ buvo įkvėpimo šaltinis „anime“ filmuose ir serialuose dažnai rodant „WcDonald‘s“ atitikmenį. Naujoji tinklo iniciatyva žymi svarbų žingsnį integruojant pasaulines kultūras į restoranų lankymo patirtį.

„McDonald‘s“ siekia ne tik pasiūlyti savo lankytojams skaniausius patiekalus, tačiau ir suteikti jiems naujų netikėtų potyrių. „Šį pavasarį vykdoma tarptautinė „McDonald‘s“ kampanija suteikia mums galimybę Lietuvoje veikiančiuose restoranuose pristatyti visame pasaulyje populiarią „anime“ kultūrą. Nuo balandžio mūsų tinkle vyraus ypatinga „anime“ temos nuotaika, kuri nustebins lankytojus naujais šio stiliaus personažais, specialiomis pakuotėmis ir išskirtinio skonio patiekalais“, – sako „McDonald’s“ generalinis direktorius Baltijos šalyse Vladimir Janevski.

Kampanijos metu „McDonald‘s“ taip pat pristatys naują pikantišką, „anime“ tematiką atitinkantį „WcDonald‘s“ čili padažą, į kurio sudėtį įeina imbieras, česnakas ir soja. Šis unikalus derinys dar paaštrintas nedideliu kiekiu aitriosios paprikos dribsnių, kiekvienam kąsniui suteiks energingą skonio pliūpsnį, kuris atspindi numylėtų „anime“ herojų veržlumą.   

Be to, maistą „McDonald‘s“ pateiks specialiose garsaus „manga“ komiksų iliustratoriaus Acky Bright kurtose pakuotėse. 

Daugiau nei mėnesį, kiekvieną savaitę „McDonald‘s“ internete pristatys naują „WcDonald‘s“ specialaus „anime“ seriją ir „manga“ komiksą. Įsitraukdami į herojų nuotykius restoranų lankytojai galės dar giliau panirti į užburiantį „WcDonald‘s“ pasaulį.

Apie „Premier Capital 

Premier Capital plc“ yra licencijuota „McDonald‘s“ prekės ženklo plėtotoja Estijoje, Graikijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Maltoje ir Rumunijoje. Šiuo metu „Premier Capital“ valdo 178 restoranų, įskaitant „McDrive“, „McDelivery“ ir „McCafe“ paslaugas teikiančias vietas, o 10 000 šiuose restoranuose dirbančių darbuotojų kasmet aptarnauja daugiau nei 77 mln. lankytojų. 

Premier Capital plc“ priklauso „Hili Ventures“ bendrovių grupei, kuri veikia maitinimo paslaugų ir mažmeninės prekybos, logistikos, inžinerijos, nekilnojamojo turto, technologijų ir apgyvendinimo paslaugų srityse. Grupė veikia 11 šalių Europoje bei Šiaurės Afrikoje, jos komandą sudaro 11 000 žmonių. „Hili Ventures“ didžiuojasi bendradarbiaudama su tokiais partneriais kaip „Apple“, „iRiparo“, „Konecranes“, „McDonald‘s“, „Microsoft“, NCR, „Six Senses“ ir daugybe kitų pasaulinių prekės ženklų. 

Pranešimą paskelbė: Ieva Zujūtė , Fabula ir partneriai, UAB

Facebook Comments