Magiškojo Tango Argentino koncertinis turas Lietuvoje

Visiems, ieškantiems šilumos, sielos atgaivos ir pozityvių emocijų „Arts Libera International“ dovanoja įspūdingą, sielas ir kūnus kaitinantį „Tango Argentino“ koncertų turą. Autentiška ir nuoširdi muzika bei meilės ir aistros šokis į Lietuvą atvyksta tiesiai iš pačios tango tėvynės Argentinos.

Charizmatiškieji tango meistrai – dainininkas, kompozitorius, gitaristas Eduardo Gimenez, akordeono virtuozas Nerijus Bakula ir daugelio tarptautinių konkursų ir festivalių laureatai, 2019 m. tarptautinio tango čempionato nugalėtojai – šokėjai Brigita ir Carlos Rodriguez laukia susitikimo su aistringojo šokio gerbėjais.

Talentingi muzikantai paruošė išskirtinio grožio meninę programą į kurią elegantiškai įsikomponavo šokėjų pora. Skambant užburiančioms Astor Piazzolla, Jose Padula, Juan Carlos Cobian, Francisco Canaro, Carlos Gardel, Mariano Mores ir pačių atlikėjų sukurtoms melodijoms, scenoje pasklis tikrojo argentinietiško tango dvasia.

„Tango nėra vien tik žingsniai ar jų deriniai, tango tai kultūros, kurioje aš gyvenu nuo vaikystės, išraiška. Šiame šokyje tu gali išreikšti visą pojūčių ir jausmų vaivorykštę – nuo gilaus, santūraus skausmo ir kančių iki visapusės meilės ir džiaugsmo. “, – aistringąjį tango šokį apibūdina tradicinio „gyvojo“ tango meistras Carlos Rodriguez iš Buenos Airių, kuris kartu su Brigita Rodriguez užpildo sceną kerinčiu šokiu. Profesionalūs šokėjai nuolat dalyvauja tango festivaliuose, koncertuoja Argentinoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Prancūzijoje ir kt. 2019 m. atstovavo pasaulio tango čempionate Argentinoje.

Eduardo Gimenez gimęs Urugvajuje yra puikus tradicinės ir populiariosios argentinietiškos muzikos atlikėjas, pasižymintis unikaliu balso tembru ir artistiškumu. Jo indėlis į tango meno populiarinimą mūsų šalyje yra išties didžiulis. Atlikėjas nuolat dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose projektuose atskleisdamas kerinčio tango žavesį ir tradicijas.

„Tango mano gyvenime atsirado dar studijų metais, koncertinį repertuarą praturtindavau A. Piazzolla muzika, kuria visada žavėjausi. Vėliau pradėjau aktyviai koncertuoti su įvairiais atlikėjais ir tapau projekto „Tango Argentino”  nariu “,  – teigia akordeono virtuozas Nerijus Bakula.

Visa tai pamatysite magiškame tikrojo Tango Argentino spektaklyje, skirtame Jums, mieli žiūrovai.

„Tango Argentino“  pasirodymai vyks :

Lapkričio 22 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Lapkričio 29 d. 18 val. Kėdainių kultūros centre.

Gruodžio 14 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Gruodžio 19 d. 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre.

Bilietus platina: https://www.tiketa.lt/LT/tango_argentino_21654

Pranešimą paskelbė: Gintaras Kamsiukas, Asociacija „Ars Libera“

Facebook Comments