Lietuvos dainininkas šturmuos Ukrainos radijo stočių topus 

Ukrainos dainų kūrėjas, poetas, kompozitorius ir nusipelnęs šios šalies artistas Oleg Šak, Kijeve susitikęs su Lietuvos dainininku Igoriu Jarmolenka (sceninis pseudonimas Garas), pasiūlė atlikėjui iš Vilniaus  užkariauti ukrainiečių širdis.  „Igorio Jarmolenkos daina „Mano dūda“  puikiai tinka Ukrainos rinkai ir gali tapti tikra bomba mūsų šalies radijo stočių dainų topuose, todėl nedelsiant turime ją įrašyti ukrainiečių kalba“, – teigė O. Šak.  Igorio Jarmolenkos atliekamos dainos „Mano dūda“  žodžius ukrainietiškai parašė garsi Ukrainos dainininkė Tatjana Dokanina. Netrukus Igoris Jarmolenka debiutuos Ukrainos radijo stočių eteryje.

 „O. Šak senai stebėjo mano kūrybą socialiniuose tinkluose. Netrukus sulaukiau jo žinutės ir kvietimo apsilankyti Kijeve. Būtent O. Šak studijoje ir įrašėme dainą ukrainiečių  kalba. Buvo nemažas iššūkis išmokti ją, tačiau viskas pavyko puikiai.  Olegas prognozuoja dainai pirmąsias vietas Ukrainos radijo stočių reitinguose ir ketina pats būti šio projekto prodiuseriu. Planuoja pasiekti ne mažesnę nei 30 milijonų klausytojų auditoriją.   Jei pasiseks, ateityje galvosime apie viso disko ukrainiečių kalba išleidimą ir apie koncertų turą Ukrainoje. Džiugu, kad mūsų valstybės draugauja ne tik politikos srityje, bet ir aktyviai bendradarbiaus kultūros sferoje“, – sako I. Jarmolenka.

Kontraversiškų nuomonių sulaukusią dainą „Mano dūda“  Lietuvos atlikėjas Igoris Jarmolenka pristatė 2021 metais. Vaizdo klipe be paties dainininko filmavosi ir kelios damos – profesionalus plius dydžio modelis bei dvi šokėjos. „Dainoje tikrai netrūksta humoro ir subtilūs dalykai pateikti labai išradingai“, – apie A. Jautakio sukurtą tekstą nuomone dalinosi Igoris Jarmolenka-Garas. Muziką „Mano dūdai“ „pritaikė“ prodiuseris Karolis Šliažas ir reperis Julian Verdee.

„Manau, rezultatas – labai ekspresyvus, neįprastas, kūrybiškas ir drąsus. Mes jau dešimtmečius gyvename laisvi, o kai kurios, labai svarbios temos, vis dar lieka tabu“, – apie sprendimą priimti autorių mestą iššūkį ir įgarsinti „Mano dūdą“ kalbėjo atlikėjas.

Daina „Mano dūda“ ukrainiečių kalba: https://www.youtube.com/watch?v=6LsKgosJVWE

Daina “Mano dūda“ lietuvių kalba: https://www.youtube.com/watch?v=KjWRZhJmyBo

Apie Igorį Jarmolenką

Igoris Jarmolenka didžiojoje scenoje jau dešimt metų. Įstojęs į muzikos mokyklos smuiko klasę, buvo pastebėtas geriausių vokalų mokytojų ir pakviestas dainuoti į chorą solistu kaip ypatingo tembro balso savininkas. „Hobis dainuoti artimiesiems tapo hobiu dainuoti scenoje. Dainuoju ne aš, dainuoja mano širdis. Muzika man padeda kurti geras emocijas. Kiekvieno savo koncerto metu dovanoju klausytojams pozityvių emocijų bangą, gerą nuotaiką ir viltį. Noriu, kad žmonės suprastų, jog visur gali vykti šventė ir tam visai nereikia jokių specialių progų“, – sako Igoris Jarmolenka.

2010 metais išleido debiutinį albumą „Posūkis“. 2012 metais nugalėjo tarptautiniame talentų forume Turkijoje. 2020 metais didžiulio populiarumo sulaukė antrasis jo albumas „Pakabino man“. Dėl ypatingo balso tembro Igorį Jarmolenką aukštai įvertino daugelis populiarių dainininkų ir grupių, tokių kaip Inga Valinskienė, Radžis, Nijolė Tallat-Kelpšaitė, Vudis, grupė „Dar“, Beata Wilkin ir jos kolektyvas „Funky“ ir pasiūlė jam rengti bendrus koncertus bei pasirodymus. Igoris Jarmolenka – pastovus šlagerių festivalio „Palanga“ bei televizijos šou dalyvis. Dainuoja įvairiomis kalbomis.

Igoris JARMOLENKA – vienas iš tų retų dainininkų, kurio pasirodymų metu sukuriama neįprasta aura. Dainuojantis širdimi atlikėjas tiesiog spinduliuoja laime ir noriai ja dalinasi su savo gerbėjais. Jo šypsena išsiskiria nuoširdumu, dainos pabrėžia kaip puiku yra gyventi. Igoris Jarmolenka pozityviomis emocijomis įkvepia žmonėse norą džiaugtis gyvenimu. Pats sukūręs sėkmingą restoranų verslą, su mylima žmona susilaukęs keturių puikių vaikų, pasodinęs medį ir pastatęs namą, dainininkas žino kas yra tikroji laimė. Apie tai jis pasakoja kiekvienoje savo dainoje.

Dar vienas Igorio išskirtinumas – tai skirtingi muzikos stiliai. Koncerto metu kiekvienas klausytojas ras sau širdžiai mielą dainą – nuo populiaraus šlagerio iki šiuolaikinio repo, kurį jis atlieka su savo draugu Julianu Verdee. Igoris Jarmolenka įrašė daugiau nei 50 įvairių dainų. Jo koncertinėje programoje yra gerai žinomi kūriniai „Alyvos žydės“, „Pabūkime drauge“, „Pakabino mane“, „Žiema“ ir kitos.

Pranešimą paskelbė: Kęstutis Isakas, UNITED AGENTS

Facebook Comments