Lenovo kompiuteriai – patvarių ir galingų technologijų pavyzdys

Lenovo kompiuteriaiLenovo kompanija nukeliavo labai ilgą kelią, todėl dabar ji gali didžiuotis galėdama savo vartotojams pasiūlyti vienus geriausių kompiuterių rinkoje. Lenovo kompiuteriai yra ypač patvarūs ir galingi. Tai moderniųjų technologijų ir šiuolaikinių tendencijų padarinys. Nors šie kompiuteriai jau seniai yra tapę populiariais ir mėgstamais vartotojų tarpe, tačiau ar visi žinote, kokios yra Lenovo kompanijos ištakos?

Tai kompanija, kuri savo veiklą pradėjo Kinijoje dar 1984 m. Labai įdomus faktas, kad savo veiklos pradžioje Lenovo negamino kompiuterių, o tiesiog perparduodavo kitų Kinijos gamintojų produkciją. Tačiau praėjus šešeriems tokios veiklos metams, kompanija pradėjo kompiuterių gamybą, o 1997 m. ji tapo gerai žinoma, kurios gaminami kompiuteriai buvo pripažįstami ir plačiai naudojami. Nuo to laiko Lenovo tapo didžiausia kompiuterių gamintoja Azijoje.

Žinoma, tuomet kompanija nusprendė plėstis į kitas užsienio šalis ir galų gale užkariauti pasaulinę kompiuterių rinką. Tačiau jie nebuvo gerai žinomi už Azijos ribų, todėl jiems reikėjo pagalbininkų, kurie padėtų įsilieti į naują rinką. Taigi, jie žengė labai naudingą žingsnį – įsigijo IBM kompanijos kompiuterių gamybos padalinį. Toks sprendimas Lenovo kompanijai padėjo tapti žinomais visame pasaulyje.

Be abejo, tai nebuvo vienintelė priežastis, kodėl Lenovo kompiuteriai tapo tokie populiarūs. Didžiausią paspirtį suteikė 2006 ir 2008 Olimpinėse žaidynėse surengtos reklaminės kampanijos. Jų metu su Lenovo prekės ženklu susipažino milijonai žmonių iš viso pasaulio, todėl neilgai trukus jų populiarumo reitingai pakilo į iki tol nematytas aukštumas.

Iki šiol Lenovo kompanija yra viena iš lyderiaujančių kompiuterių gamintojų. Ji gamina ne tik nešiojamus, bet ir stalinius kompiuterius. Ne paslaptis, kad rinkoje yra ir planšečių, kurios šiomis dienomis yra tokios populiarios. Kadangi šie gamintojai stengiasi gaminti labai plačiam vartotojų spektrui pritaikytus kompiuterių modelius, kiekvienas iš mūsų galime rasti mums tinkantį kompiuterį.

Jei kada nors esate turėję Lenovo nešiojamą kompiuterį, turbūt gerai žinote, kokia puikia kokybe jie pasižymi. Be to, jų tarnavimo laikas yra tiesiog neįtikėtinai ilgas. Galia, puikus dizainas ir technologinės naujovės – visą tai randame Lenovo prekės ženklu pažymėtuose kompiuteriuose.

Facebook Comments