Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kredito bendrovių rengiamos akcijos

KredytTiek mūsų gimtojoje Lietuvoje, tiek ir aplinkinėse šalyse, pvz., Latvijoje, Estijoje ar Lenkijoje, paskolų suteikimo tvarka yra gana panaši. Pagrindinės kreditų teikėjų bendrovės yra tokios pat, jos tiesiog veikai per savo filialus skirtingose valstybėse. Todėl informacijos internetiniuose šaltiniuose galima ieškoti įvairiomis kalbomis, tik reikia žinoti pagrindinius žodžius. Galbūt daugeliui jau žinoma, kad kreditas lenkų kalba yra „kredyt“ – taigi, tai tikrai nesunku prisiminti. Na, o rastą informaciją galima išversti naudojantis internetinėmis programomis arba vertėjų pagalba.

Tuomet, kai jau sužinosite daugiau apie kreditus ir jų teikimo tvarką, jums turbūt bus įdomu sužinoti apie įvairias kreditorių rengiamas akcijas, kurių dėka klientas gali sutaupyti ir pasiskolinti kur kas pigiau. Juk daugelis esame linkę medžioti akcijas ir įvairius karštus pasiūlymus, kuriuos siūlo tiek maisto prekių parduotuvės, tiek ir drabužių, avalynės ar kitas prekes parduodantys prekybininkai. Todėl akcijos nėra išimtis ir kalbant apie paskolų rinką.

Jei klausite, kodėl paskolų bendrovės taiko akcijas – juk tokiu atveju jos beveik nieko neuždirba, tai turėtume paminėti, jog tokiu būdu kreditorius sulaukia papildomo kliento, o tai reiškia, kad ateityje tas pats klientas gali jų paslaugomis pasinaudoti dar kartą ir tuomet jau paskola bus suteikta be papildomos nuolaidos. Nors žinoma, nereikėtų pamiršti ir to, kad kuo daugiau kartų pasiskolinsite ir laiku grąžinsite, tuo geresnes kredito suteikimo sąlygas galite išsiderėti.

Kalbant apie jau minėtas akcijas – jų gali būti labai įvairių. Pavyzdžiui, net ir ieškant kreditų lenkų kalba, kurie – tikimės dar nepamiršote – vadinami „kredyt“, galima aptikti pirmų paskolų, kurios būtų nemokamos, arba tokių, kurioms pritaikoma papildoma nuolaida, jei pakviečiamas konkretus skaičius žmonių, ir dar daug kitų variantų.

Kiekvienas kreditorius taiko vis skirtingą strategiją ir tokiu būdu skatina vartotojus tapti jų klientais. Kurią bendrovę pasirinkti, yra tik paties kliento sprendimas. Nėra blogų bendrovių – tiesiog visos jos turi savų ir išskirtinių privalumų, kuriais pasižymi, ir dėl kurių jas renkasi skirtingi vartotojai. Juk tai, kas tinka vienam, gali būti visai nepriimtina kitam.

Facebook Comments