Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kontaktiniai lešiai

lesiaiPradėjote svarstyti ar jūsų atveju lešiai nebūtų geresnis pasirinkimas už akinius? Tiek kainos, tiek patogumo atžvilgiu, kontaktinius lešius yra rekomenduojama naudoti daugeliui. Jie yra pigesni, tuo labiau, kad net ir internetu juos galima įsigyti ganėtinai saugiai. Lešius jūs galite naudoti vietoje akinių, bet čia svarbiausia yra sužinoti savo regos dioptriją. Tai jums padaryti padės optikos salonuose dirbantys specialistai. Būtina žinoti, kad nereikėtų iškart lešius pirkti vietoje t.y. optikos salone – ten jų kainos gali būti kiek didesnės nei el. parduotuvėse. Norėdami įsigyti lešius, pirmiausia su specialistu turėtumėte pasikonsultuoti kurios kategorijos jie jums būtų tinkamiausi.

Taip, yra kelios kontaktinių lešių kategorijos, todėl pasirinkimas bus išties didelis. Jums reikėtų žinoti, kad tiek internete, tiek ir įprastuose optikos salonuose lešius galite įsigyti pagal specifinę paskirtį t.y. pagal naudojimo laikotarpį. Yra tokių lešių, kuriuos jūs galite naudoti vieną dieną, o taip pat nesunkiai rasite ir savaitinių, ir mėnesinių lešių. Iš mėnesinių kategorijos dažniausiai yra siūloma rinktis „biofinity“ lešius. Visi šie gaminiai yra parduodami ne itin didelėmis kainomis, bet aišku – ji priklauso ir nuo gamintojo, ir nuo paties pardavėjo, nes kaip minėjome – ne visur tie lešiai yra tokie pigūs kaip galvojate.

Internete kontaktinių lešių kainos yra berods mažiausios – čia rasite tiek įvairių gaminių, jog bus sunku išsirinkti geriausią pasiūlymą. Čia vien dėl kainos turėtumėte žvalgytis labiau nei optikos salonuose. Internetu reikiamos kategorijos lešius jūs įsigysite gana paprastai – čia užsakymai vykdomi standartine tvarka. Kaip ir kiekvienoje el. parduotuvėje, taip ir šiose jums bus reikalingi prisijungimai prie el. bankininkystės, nes būtent internetu jūs atliksite apmokėjimą už pasirinktus lešius.

Pirkdami lešius iš el. parduotuvių, pirmiausia siūlytume atkreipti dėmesį į pasirinkto pardavėjo populiarumą. Kuo el. parduotuvė labiau žinoma, tuo joje saugiau įsigyti visą reikiamą produkciją. Jūs internetu galite saugiai įsigyti kontaktinius lešius tik tokiu atveju, jeigu pasirinksite tą el. parduotuvę, kuri nepasižymi blogų atsiliepimų gausa – dažniausiai tokias vietas rasite pirmosiose paieškos sistemų pozicijose.

Facebook Comments