Kokios parduodamos komercinės patalpos Vilniuje paklausiausios?

Nors variantų galima rasti labai įvairių, kadangi ir vykdomos veiklos gali labai skirtis, tačiau tam tikros tendencijos pastebimos gana ryškiai. Pirmiausiai, tai patalpų vieta. Kuo jos arčiau centro ar kitų prestižiškais laikomų rajonų, tuo jų poreikis bus didesnis. Kadangi ten ir žmonių srautas bus didesnis, kas reikš daugiau potencialių klientų. Be to, tokios vietos bus lengvai pasiekiamos ir praktiškai bet kurio miesto galo. Taip pat labai dažnai pasirenkamos erdvės naujai vystomuose projektuose. Tiek daugiabučiuose, tiek ir verslo centruose. Kur puikiai suderinamas tiek darbas, tiek gyvenimas, tiek ir galimybės verslui. Be to, tokiose patalpose nereikia prisitaikyti prie senoviško ir nepatogaus išplanavimo.

Ar lengva jas bus atrasti?

Tai labai priklausys nuo to, ko ieškosite bei kiek tam skirsite resursų. Kadangi naujai statomuose pastatuose parduodamos komercinės patalpos Vilniuje neretai būna nuperkamos dar pradinėje projekto vystymo stadijoje. Todėl būtų pakankamai naivu tikėtis, jog jas pavyks įsigyti prieš tai apžiūrėjus. Lygiai tokia pati tendencija pastebimi net ir su butais. Aišku, galima ieškoti ir antrinėje rinkoje, tačiau tokiu atveju būtų naudinga į pagalbą pasitelkti šioje srityje dirbančius specialistus. Kadangi būtent nekilnojamo turto brokeriai gali pirmieji atrasti naujai rinkoje pasirodžiusius variantus. Be to, tuomet nereikės gaišti savo laiko nuolat ieškant šios informacijos. Aišku, tam reikia turėtų pakankamai aiškius pasirinkimo kriterijus.

Ne tik veiklai, bet ir investicijai

Gana įprasta manyti, jog tokios patalpos pasirenkamos veiklai vykdyti ar verslui plėtoti. Tačiau ne ką rečiau jos tampa ir investicijos objektu. Kadangi būtent nekilnojamas turtas yra vienas iš saugiausių ir kartu populiariausių variantų įdarbinti pinigus ir taip juos apsaugoti nuo infliacijos. Todėl gana dažnai parduodamos komercinės patalpos Vilniuje įsigyjamos su tikslu jas nuomoti, o prireikus parduoti. Kas nėra blogai, kadangi kai kuriems verslams nuomos variantas bus netgi dar patrauklesnis. O patalpų savininkams tai galės garantuoti pasyvias pajamas. Kas tik dar kartą įrodo nekilnojamo turto paklausą sostinėje.

Facebook Comments