Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kodėl verta naudoti natūralius veido odos šveitiklius

Veido šveitikliai jautriai odaiDaugybė iš mūsų naudodamos komercinius veido odos šveitiklius nė nepagalvojame apie jų galimą neigiamą poveikį. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą veido odos šveitiklį, atidžiai peržiūrint ir įvertinant pagrindines sudedamąsias šių priemonių dalis. Jei pasirenkame mūsų odai netinkamą kosmetikos produktą, labai greitai galime pastebėti, kad mūsų oda tampa pilkšva ir po truputį prarandanti sveiką išvaizdą.

Būtent todėl visuomet rekomenduojama natūrali kosmetika, kurios sudėtyje nebūtų mūsų odai kenksmingų chemikalų. Juk bene kiekviena moteris ir mergina įvairias kosmetikos priemones naudoja kiekvieną dieną ir ne vieną kartą. Tai reiškia, kad daugelį kartų kasdien į mūsų odą įsigeria tam tikros medžiagos. Jei tai būna kenksmingi chemikalai, nesunku nuspėti, kokių rezultatų galima tikėtis. Tuo tarpu, jei kosmetika yra natūrali, ilgainiui matomi teigiami rezultatai.

Kaip žinia, laisvieji radikalai turi labai neigiamą poveikį mūsų odai. Juos skatina ne tik ultravioletiniai saulės spinduliai, tačiau taip pat ir įvairūs toksinai, esantys mus supančioje aplinkoje. Jei visa tai veikia mūsų odą, neilgai trukus pradeda formuotis raukšlės, odos įlinkimai ir atsiranda kiti senėjimo ženklai. Atidžiau pažvelgus į tipinius komercinius veido šveitiklius jūs labai nustebsite – juose yra nemažai toksinų, kurie skatina laisvuosius radikalus. Pagrindinė inkštirų ir veido odos porų užsikimšimo priežastis yra riebalų ir keratino oksidacija – ir tai įtakoja būtent laisvieji radikalai.

Taigi, norint išvengti minėtos problemos, reikia pasitelkti produktus, turinčius antioksidantų. Pavyzdžiui, natūralūs veido šveitikliai jautriai odai gali būti pagaminti iš įvairių vaisių, daržovių ar kitų jūsų odai tinkamų augalų ekstraktų. Vienas iš tokių ingredientų gali būti medus, kuris padidina antioksidantų kiekį mūsų organizme. Be abejo, yra daugybė natūralių produktų, kurie puikiai tinka veido odos šveitikliams pasigaminti – tereikia peržvelgti internete siūlomus įvairius natūralių šveitiklių gamybos receptus.

Geriausia veido šveitiklius naudoti prieš einant miegoti, o atlikus šią procedūrą pasitelkti natūralų drėkiklį, kuris nakties metu jūsų odą nuramins, atgaivins ir suteiks jai reikiamų medžiagų. Reguliari natūraliais produktais paremta grožio priežiūros rutina padės jūsų odai būti sveikai ir nuolat švytėti.

Facebook Comments