Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kodėl reikalingas krovinių draudimas?

Krovinių draudimas yra dažniausiai naudojamas būdas apsaugoti jūsų prekių vertę nuo fizinės žalos, vagysčių.

Krovinių gabenimas yra sudėtinga ir labai dinamiška veiklos sritis. Kasdien transporto įmonės gabena tūkstančius tonų įvairių rūšių krovinių. Dėl įvairių aplinkybių, krovinių gabenimui kyla rizika tiek tiesiogiai gabenant, tiek sandėliavimo, perkrovimo etapuose. Sugadinus krovinį nuostolius patiria ir krovinio savininkas, ir įmonė, kuri vykdė veiklą.

Krovinių kompanijoms kroviniai yra svarbiausia verslo dalis. Todėl sunkvežimių vairuotojai, būdami kelyje, rūpinasi prekių apsauga ir saugiu gabenimu. Deja, nelaimingų atsitikimų pasitaiko ir kartais jų neišvengiama.

Tokiu atveju krovinys gali būti sugadintas. Kai kuriais atvejais transporto įmonė gali būti laikoma atsakinga už žalą, ypač jei ji gabena prekes kitam asmeniui ar įmonei. Priklausomai nuo krovinio rūšies, tai gali reikšti tūkstančius dolerių nenumatytų išlaidų.

Dažnai pasitaiko atvejų, kai nuostoliai dešimtis kartų viršijo pelną!

Siekdamos sumažinti nuostolingą riziką sau ir savo klientams, transporto įmonės glaudžiai bendradarbiauja su draudimo kompanijomis, o tai leidžia maksimaliai padidinti krovinio saugumą visais gabenimo etapais.

Kaip vyksta draudimo išlaidų skaičiavimas:

Apskaičiuojant draudžiamo krovinio vertę, atsižvelgiama į visus kliento pateiktus duomenis, įskaitant informaciją apie krovinio tūrinį, jo pakuotę, numatomą vertę, tūrį, maršrutą ir, remiantis visais veiksniais, priimamas sprendimas dėl draudimo sąlygų ir draudimo apsaugos galimybės.

Už kai kurias dažniausiai pasitaikančias žalos rūšis nėra atsakingas vežėjas, įskaitant gaisrus, gamtos stichijas, jūros avarijas, nekokybišką pakuotę ir kt. Atsižvelgiant į šias taisykles, gali būti sunku įrodyti, kad vežėjas yra teisiškai atsakingas už jūsų krovinius.

Be to, yra daugybė kompanijų, tvarkančių jūsų krovinius sandėliavimo ir tranzito metu. Tai gali apsunkinti nustatyti žalos atsiradimo vietą arba įrodyti, kas atsakingas už minėtą žalą. Turėdami krovinių draudimą esate apdrausti nuo šių nuostolių ir nereikia įrodyti atsakomybės.

Facebook Comments