Kauno IX forto muziejus atveriamas lankytojams balandžio 29 d.

Vyriausybei sušvelninus karantino reikalavimus, Kauno IX forto muziejuje bus galima apsilankyti jau nuo 2020 m. balandžio 29 dienos. Kol kas lankytojai galės tik savarankiškai susipažinti su ekspozicijomis – ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai muziejuje nebus vedami. IX forto gynybinė siena (požeminės susiekimo galerijos) dėl saugumo vis dar bus uždaryta.

Į muziejų bus įleidžiami lankytojai tik su apsauginėmis veido kaukėmis ir ne didesnėmis grupėmis nei po 2 asmenis. Dėl grupės dydžio išimtis bus taikoma tik šeimoms ir artimų giminaičių grupėms. Kauno IX forto muziejaus darbuotojai kontroliuos lankytojų srautą, kad ekspozicijose būtų laikomasi ne mažesnio nei 2 metrų atstumo tarp asmenų ir (ar) asmenų grupių.

Švenčių dienomis – gegužės 1 d. (tarptautinę darbo dieną) ir gegužės 3 d. (motinos dieną) Kauno IX forto muziejus nedirbs.

Kauno IX forto muziejus veikia karinio paveldo objekte, saugo muziejines vertybes, pristatančias Kauno tvirtovės, nacistinės ir sovietinės okupacijų, valstybingumo atkūrimo ir Kauno IX forto muziejaus istoriją.

Pranešimą paskelbė: Rita Dabulskytė, Kauno IX forto muziejus
Kauno IX forto muziejus atveriamas lankytojams balandžio 29 d.

Facebook Comments