Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kam skirti glūdinti akmenukai? Kur gali būti panaudotas granitas?

Turbūt pastebėjote, kad dabar daug kas perka glūdintus akmenukus bei granitą. Ypač tai aktualu tiems žmonėms, kurie turi savo sklypą ar net didelį sodą. Iš tikrųjų, dabar glūdintų akmenukų bei granito kainos yra gerokai mažesnės nei anksčiau, todėl nieko keisto, kad vis dažniau matome žmones, perkančius šiuos dalykus.

Iš tikrųjų, glūdinti akmenukai bei granitas gali tapti jums labai reikalingais dalykais, jeigu ketinate įsirengti alpinariumą. Turbūt jau esate girdėję, kas tai yra – tai mini alpės jūsų sode. Tos alpės susideda iš daugybės akmenų ir akmenukų, taip pat ir retų ir populiarių augalų bei gausybės skirtingų gėlyčių. Reikėtų žinoti ir tai, kad alpinariumui skirti akmenukai dažniausiai būna dvejopi – vieni iš jų yra grynai skirti tam, kad būtų gražu, o štai kiti akmenys būna ne tik dekoratyviniai, tačiau atlieka kažkokią konkrečią funkciją. Pavyzdžiui, jeigu jūsų alpinariume yra kažkoks retesnis augalas, kuris dažniausiai auga ant kalnų, tai gali būti, kad vasarą jį labai smarkiai kepins ir jam reikės papildomos vėsos. Taigi, čia į pagalbą skuba granitas, kuris, tinkamai pastatytas šalia to augalo, gali jam suteikti visą reikiamą vėsą. Tokiu atveju, jūs turėsite egzotinių augalų ir taip pat išsaugosite unikalų savo alpinariumo grožį.

Akmenukai kapamsTaigi, prieš pirkdami norimą granitą, paskaitykite apie jo teikiamas funkcijas – kai kurie akmenys yra vien tik dėl grožio, o štai kiti gali suteikti ir kokią nors funkciją, kuri tikrai pravers jūsų alpinariumui. Be abejo, tokie universalūs glūdinti akmenukai dažniausiai kainuoja gerokai brangiau, nei tie, kurie yra tiesiog dekoratyviniai. Negana to, dar yra nemažas kainos skirtumas tarp atvežtinių ir vietinių akmenų. Kadangi atvežtiniai akmenys dažniausiai būna šiek tiek ryškesni, gali suteikti įdomesnių vaizdų jūsų alpinariumui, tai nieko keisto, kad tokie glūdinti akmenukai yra brangesni. Tačiau, jeigu neketinate labai smarkiai eksperimentuoti su stiliumi ir jums tiesiog tereikia, kad jūsų alpinariumas atrodytų harmoningai, galbūt užteks ir vietinių akmenų, kurie kainuoja gerokai mažesnius pinigus.

Peržvelgėme šiuo metu populiarius sodo prekių katalogus, akmens skalda užsiimančių įmonių pasiūlymus ir nusprendėme vieną dalyką – dažniausiai viskas kainuoja gerokai pigiau, jeigu užsakymą padarote internetu. Iš tiesų, tai yra labai įdomu, kadangi tos pačios įmonės savo salonuose siūlo tokią pat akmens skaldą už brangesnę kainą, nei siūlo internete. Taigi, galbūt taip yra todėl, kad tokiu būdu skatinama internetinė prekyba ir pirkimas. Negana to, per internetą jūs galite labai paprastai užsisakyti kokį nors unikalų akmens dirbinį ir jis bus pagamintas pagal jūsų poreikius, net neišėjus jums iš namų.

Taigi, jeigu turite savo alpinariumą ir norite nusipirkti gražių didelių bei mažų akmenų, galite nedelsti – atsidarykite interneto portalą ir peržvelkite, ką jums šiuo metu gali pasiūlyti internetinė prekyba – galbūt rasite daug gražių atvežtinių akmenukų už pakankamai mažą kainą, o gal užsisakysite naujienlaiškį ir gausite į savo paštą žinią apie naujas nuolaidas, siūlomas jums.

Facebook Comments