Kalėdinių dovanų idėjos vyrams

vyriškos kojinės dovanaKartais atrodo, jog jei pradėtume ruoštis kalėdoms balandžio mėnesį, vistiek pritrūktų laiko. Ypač kuomet reikia rinkti dovanas vyrams. Visos merginos draugiškai sutaria, jog išrinkti dovaną vyrui, tėčiui, broliui ar kolegai vyrui yra kažkoks galvos skausmas. Tačiau mūsų patarimas į viską pažiūrėti kiek paprasčiau ir siekinat palengvinti kalėdinių dovanų rinkimo rūpesčius, pateikiame kelias idėjas.

Vyriškos kojinės

Visi vyrai nešioja kojines. Ir visi vyrai kaskart ištraukus kojines iš skalbyklės suka galvą ar čia jo kojinės (ypač kai šeimoje yra keli vyrai) ir kaip sudėlioti kojines į poras (atrodo, jog išskalbus yra ne 5 poros kojinių, o 10 individualių kojinių). Todėl vyriškos kojinės su išsiuvinėtu ar išpieštu užrašu yra išties geros kaledines dovanos pavyzdys. Užrašas gali būti kad ir pavyzdžiui, vyriškio vardas, arba ant kiekvienos užrašyta ar tai kairė ar dešinė (nenuvertiname vyrų, bet ryte užsimiegojus tai yra išties geras sufleris kaip teisingai apsimauti kojines).

Vakarėlių žaidimai

Žmonėms riekia duonos ir žaidimų. Ant duonos vyriškis užsidirbs pats, o štai žaidimai gali būti išties gera dovana. Vakarėlių žaidimai gali būti paprasčiausi kortų ar stalo žaidimai arba tokie, kurie surišti su taurelių kilnojimu (nebūtinai alkoholio, gali būti paprasčiausios vaisių sultys). Jau tą patį vakarą, kuomet padovanojama galima pažaisti, o ir ateityje tokie žaidimai praverčia.

Prijuostės

Vyras negamina? Na jau! Tikras vyras moka bent jau kiaušinienę iškepti. O jei buvo geras studentas, tai ir bulves moka pakepti. Duokite vyrui užuominą, jog kartais jis galėtų prisiminti kaip atrodo keptuvė ir puodo dangtis bei palepinti namiškius pietumis. O kad vyriškis nesusiteptų išeiginių treningų, reikėtų padovanoti juokingą ir šmaikščią prijuostę su įdomiu piešiniu, pavyzdžiui, raumeningo kūno piešiniu ar nuogo vyriškio kūnu pridengtu dulkių siurbliu. Į tokią prijuostę ir merginos mielai pagano akis.

Šildyklė

Jei vyrukas nuolat skundžiasi, jog prie kompiuterio sušala pirštai ar vienišoje lovone nėra ką apsikabinti, padovanokite šildyklę – žaisliuką. Tokios smagios dovanos turi ir praktinę paskirtį bei ypač tinka dovanoti žiemos metu.

Facebook Comments