Kalėdinė chorų muzika Prezidentūros kieme

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir ponia Diana Nausėdienė kviečia į pirmąjį advento ir kalėdinių giesmių ciklo koncertą šį sekmadienį Prezidento rūmų kieme.

Prieš trejus metus prasidėjusi Prezidento ir pirmosios ponios iniciatyva „Kalėdų skambesys Atviroje Prezidentūroje“ tęsia tradiciją – tris sekmadienius iš eilės nuo 16.00 iki 17.00 val. Prezidento rūmų kieme skambės gyvai atliekamos kalėdinės giesmės ir šventiniam laikotarpiui artima chorinė muzika.

Šventinį kalėdinių giesmių ciklą sekmadienį, gruodžio 3 d., 16 val. pradės Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospel choras (choro vadovė Kristina Žaldokaitė, koncertmeisteris Vilimas Norkūnas).

Kalėdų laukimo nuotaika koncertų ciklo metu taip pat dalinsis Kauno berniukų ir jaunuolių choras „Varpelis“ (choro meno vadovas ir dirigentas Christian Frattima, koncertmeisterė Daiva Maskoliūnienė, solistas Andrejus Apšega), Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ jaunučių ir merginų chorai (vad. Edita Jaraminienė ir Jolita Vaitkevičienė, koncertmeisteriai Povilas Jaraminas ir Jurgita Danienė), Tarptautinis Vilniaus choras „The Garfunkels“ (choro vadovas Matthieu Bruyndonckx) ir Alytaus kultūros centro kamerinis choras „Varsa“ (choro vadovas Vidas Simanauskas).

Arbatos namelis Prezidentūros kiemo lankytojams sekmadieniais bus atviras jau nuo 15 val., o chorų pasirodymai tradiciškai prasidės advento vainiko žvakės įžiebimu. Patekimas į Prezidento rūmų kiemą – pro vartus iš Universiteto gatvės.

Visiems atviras ir kalėdiškai papuoštas Prezidento rūmų vidinis kiemas ir istorinis parkas kviečia vilniečius bei miesto svečius šventiniu laikotarpiu užsukti darbo dienomis nuo 18 iki 20 val., penktadieniais nuo 17 iki 21 val., šeštadieniais nuo 12 iki 21 val., o sekmadieniais nuo 12 iki 20 valandos.

Pranešimą paskelbė: Justė Krančiukaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Facebook Comments