Kaip tinkamai prižiūrėti apatinį trikotažą?

Apatinio trikotažo pasirinkimas ir priežiūra turi būti net svarbesnis nei viršutinių drabužių, kadangi apatinukai liečia pačias intymiausias mūsų kūno vietas. Visgi, net ir tai žinodamos moterys dažniausiai jam skiria per mažai priežiūros. Koks to rezultatas? Apatinukai paprasčiausiai kur kas greičiau susidėvi, gana greitai praranda savo išvaizdą, galiausiai, susigeria nemalonūs kvapai, kurių nepavyks išvalyti tik su įprastomis skalbimo priemonėmis.

Geriausios kokybės apatinį trikotažą galite rasti čia: www.miestomada.lt/30-apatinis-trikotazas. O mes atskleisime kelis patarimus, kurie padės tinkamai rūpintis apatiniais drabužiais.

Jeigu norite, kad po skalbimo liemenukai neprarastų savo funkcionalumo – tokiu atveju siūlome apatinius drabužius skalbti specialiuose maišeliuose. Tokie labai populiarūs, jų tikrai rasite daugelyje prekybos vietų. Privalumas, kad kainuoja pigiau, tačiau funkcionalumas bus juntamas ilgai.

Taip pat prieš skalbimą labai rekomenduojame susegti visas liemenukas, o ne palikti jas atsegtas,  kadangi metaliukai gali daužyti į skalbimo mašinos būgną. Tai bus žalinga ir pačiai skalbyklei, ir tuo pačiu liemenukui, kuris ilgainiui gali paprasčiausiai sulūžti. Net ir tokiu atveju, jeigu apatiniai bus skalbiami specialiuose maišeliuose-  užsegti vistiek labai rekomenduojame.

Jeigu galima, tokiu atveju liemenukus, kurie turi specialias vielutes, siūlome paprasčiausiai išardyti, tai reiškia, kad vielutes – išimti. Tokiu atveju tikrai pavyks išvengti liemenuko susidėvėjimo. Išėmus jau galima skalbti skalbyklėje. Jeigu viskas užsiūta labai kruopščiai ir išimti neįmanoma, tokiu atveju geriausia skalbti rankomis.

Jeigu norite, kad drabužis laukdamas skalbimo dienos nesidėvėtų greičiau, tokiu atveju siūlome juos laikyti gerai vėdinamose patalpose. Pavyzdžiui, per dienas nešiojamuose liemenukuose dažniausiai yra daug prakaitų dėmių. Vėliau mes liemenukus dedame į dėžę, kur jie laukia savaitėmis, kol bus išskalbti. Siūlome laikyti ne dėžėse, tačiau vėdinamose patalpose. Tokiu atveju prakaitas neprisidės prie greitesnio drabužio dėvėjimosi. Arba – skalbkite iškart.

Apatiniam trikotažui geriausia yra nenaudoti minkštiklio. Daugelis dar priešingai, kadangi galvoja, kad tai drabužiui suteiks daugiau minkštumo. Pirmiausia – ne, kadangi taip jis greičiau dėvisi. O antra – apatiniai drabužiai liečia intymias Jūsų kūno vietas, tad geriausia, kad jie būtų skalbiami su kuo neutralesnėmis priemonėmis, su kuo mažiau įvairiausių chemijos turinčių produktų.

Natūralu, kad skalbiant drabužius jie dažniausiai yra suskirstomi spalvomis. Lygiai taip pat darykite ir tokiu atveju, kai skalbiate apatinukus. Tamsius – su tamsiais, o šviesius – su šviesiais. Tokiu atveju pavyks išvengti dažų susimaišymo.

Geriausia skalbti žemesnėje temperatūroje. Taip, apatiniai yra tie drabužiai, kuriems reikia karščio dezinfekcijai, tačiau nuo to pačio drabužio spalva labai blunka ir pati medžiaga – greičiau susidėvi.

Apatinis trikotažas nėra lepus, tačiau svarbiausia yra jam skirti dėmesio reguliariai. Tuomet jis išliks gražus ne vienerius metus, žinoma, bus patogus, suteiks Jums judėjimo laisvę.

Facebook Comments