Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip teisingai pasirinkti veido kremus

Veido kremaiDaugybė žmonių ieško kosmetikos produktų, kurie idealiai tiktų jų kūno ir veido odai ir duotų norimą rezultatą. Ne išimtis ir veido kremai, kurių įvairovė ir asortimentas yra toks didelis, kad dažnai būna labai sunku išsirinkti sau tinkamą produktą. Bene visi gamintojai stengiasi pateikti kuo svaresnius argumentus, kodėl verta įsigyti būtent jų produkciją, todėl labai naudinga žinoti, į kokius pagrindinius aspektus visų pirma derėtų atkreipti dėmesį. Jei skaitote šį straipsnį, vadinasi, nuo šiol žinosite, kaip lengviau išsirinkti kokybišką kremą.

Dešimt naudingų patarimų, kuriuos verta žinoti

  • Stenkitės nesirinkti tokio kremo, kuris turėtų labai intensyvų kvapą. Labai intensyvus kvapas reikštų, kad tokio kremo sudėtyje yra labai daug papildomų kvapiklių, kurie sudaryti iš toksinų ir kenksmingų cheminių medžiagų, galinčių pakenkti jūsų sveikatai, ypač tada, kai jie pasisavinami per veido odos poras. Norint nesuklysti, tereikia rinktis tik iš žinomų ir gerą vardą pelniusių gamintojų siūlomų prekės ženklų kosmetikos gaminius.
  • Veido kremai, kuriuos naudosite, turėtų skatinti kolageno ir elastino gamybą, kurie sutvirtins jūsų odą, suteiks jai lygumo ir glotnumo bei apsaugos nuo raukšlių atsiradimo.
  • Be to, veido kremo ingredientai turi didinti hialurono rūgšties lygį – neleisti fermentui hialuronidazei skaidyti hialurono rūgšties. Ši medžiaga skatina kolageno ir elastino sintezę.
  • Visada didžiausią dėmesį skirkite tokiems odos priežiūros produktams, kuriuos gamina žinomos ir garsios pasaulinio lygio kosmetikos kompanijos. Jos yra suinteresuotos sukurti kuo efektyvesnius veido kremus ir skiria didžiulius išteklius jų tobulinimui.
  • Nepamirškite, kad veido kremai savo sudėtyje turėtų turėti ir ingredientų, kurie efektyviai kovoja su laisvųjų radikalų ląstelėmis. Tokių medžiagų, turinčių reikšmingą poveikį minėtoms ląstelėms, kiekis mūsų organizme, metams bėgant ir patiriant vis daugiau streso, mažėja. Todėl stiprūs ir veiksmingi antioksidantai gali padėti išspręsti šią problemą. Kokybiškuose kremuose esančios medžiagos, skirtos apsaugoti mūsų veido odą nuo laisvųjų radikalų, prasiskverbia net į pačius giliausius odos sluoksnius.
  • Rekomenduojama naudoti kuo natūralesnius kremus. Natūralūs kremo sudėtyje esantys produktai padeda jūsų odai efektyviau atsistatyti ir nesukelia pavojaus jūsų sveikatai.
  • Venkite tokių medžiagų, kaip mineraliniai aliejai, parabenai, alkoholis, dioksanas, fenolis ir kt. Apie mūsų odai kenksmingas medžiagas daugiau informacijos galima rasti internete.
  • Pasirinkę patikimą gamintoją, išbandykite bent vieną jo siūlomos jūsų odos tipui skirtos produktų linijos kremą. Jei matysite, kad jis jums tinka, galite išbandyti ir kitus tos pačios linijos produktus. Tai reiškia, kad vienu metu geriausia naudoti tik vieno prekės ženklo ir konkrečios linijos veido kremus.
  • Jei internetinėje parduotuvėje radote kosmetikos produktą, kuris jus labai sudomino, pasidomėkite apie jį plačiau. Tai galite padaryti ne tik ieškodami informacijos internete, bet ir susisiekę su parduotuvės konsultantais.
  • Svarbu, kad savo veido oda rūpintumėtės reguliariai, todėl, ilgai nedelsdami, įsigykite jums tinkantį kremą, kuris pasirūpins jūsų oda.

Suprantama, kad nėra universalios formulės ar patarimų, kurie galėtų tikti kiekvienam žmogui, tačiau pirmiau išvardyti naudingi patarimai yra pakankamai universalūs ir padeda užtikrinti, kad jūsų naudojami veido kremai būtų tinkami ir kokybiški. Visuomet pirmiausia labai tiksliai nustatykite savo poreikius, o tada bus kur kas paprasčiau išsirinkti tinkamą produktą ir džiaugtis jo naudojimo rezultatais.