Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip susikomplektuoti žiemos sporto inventorių?

Renkantis tinkamą žiemos aprangą reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Svarbu gauti ne tik tinkamą slidžių ilgį arba snieglentės lankstumą. Gera įranga atspindi vartotojo pageidavimus ir įgūdžių lygį. Šiame straipsnyje aptarsime, koks inventorius yra būtinas kiekvienam žiemos sporto entuziastui.

Drabužiai yra pagrindas – terminiai apatiniai ir ne tik. Žiema yra šaltasis metų periodas, todėl sportu mėgautis iki galo gali leisti tik tinkami drabužiai sportui žiemos metu. Norint užtikrinti maksimalų patogumą, reikėtų rinktis profesionalius ir patikrintus drabužius bei apatinius rūbus. Tokius, kurie apsaugos kūną nuo nušalimų ir šalčio, tuo pačiu suteikiant netrukdomą judėjimo laisvę ir sugeriant drėgmės perteklių. Drabužiai, taip pat kaip ir visi kiti elementai turi būti pasirinkti pagal planuojamos veiklos tipą.

Kaip taisyklė, vienas iš pagrindinių būtinų aksesuarų kiekvienam žiemos sportu užsiimančiam žmogui yra šalmas. Profesionalūs slidininkai be šalmo niekada neslidinėja, todėl nereikėtų pervertinti savo galimybių ir praleisti šios svarbios apsauginės priemonės įsigijimą. Ant sniego įvyksta daug nelaimingų atsitikimų, todėl yra labai svarbu pasirūpinti visa būtina apsaugine įranga ir nieko nepraleisti. Be to, šalmų pasirinkimas dabar yra labai įvairus. Jie yra lengvi, patogūs it gali būti tokie lankstūs, kokių pageidaujama, su paminkštinimais ir ausų apsaugomis, kurias galima išsiimti ir pan.

Natūralu, kad būnant kalnuose, kur sninga bus šalta. Mums visiems reikia rankų, todėl išlaikyti jų šilumą yra labai svarbu, nes joms atšalus, jos ne tik negali tinkamai funkcionuoti, bet ir gali pasireikšti nušalimas, stiprus ir nepernešamas skausmas. Tinkamos, žiemos sportui pritaikytos pirštinės, pasižymi nepaprastu patvarumu, jos taip pat yra ir apsauginė priemonė. Kritimo metu, jos apsaugos rankas nuo įbrėžimų ir kitų stiprių sužalojimų

Facebook Comments