Kaip pritaikyti Power BI įrankius versle?

                 Šiai dienai rinkoje turime nemažai įrankių palankių ataskaitoms sudaryti, rengti ir analizuoti. Vienas iš populiariausių įrankių versle yra power bi įrankis. Dažnam gali kilti klausimas kas yra Power BI? Tai yra „Microsoft“ verslo analizės įrankis. Jos tikslas suteikti interaktyvių vizualizacijų ir verslo žvalgybos galimybių su verslui palankia informacijos sasaja, kad galutiniai vartotojai galėtų kurti savo ataskaitas ir analizuoti duomenis. Tokia sistema yra pakankamai galinga ir sukurta taip, kad vartotojui būtų lengva ja naudotis. Šiai dienai tokia sistema naudotojų tarpe minima tik geriausiais atsiliepimais. Power BI yra viena iš saugiausių įrankių jūsų versle. Tokia platforma sukurtu su aukščiausio lygio saugumo elementais, tad drąsiai galėsite ja dalintis savo įmonės viduje ir su visais kolegomis, nepaisant to kad duomenų kiekiai yra dideli, tačiau jie bus visapusiskai apsaugoti.

                  Ką verslui gali suteikti Analitika360 Power Bi sistema?  Power BI analitika yra tas naujos kartos įrankis, kurio pagalba itin patogiai ir greitai atliekama įmonės veiklos analitika. Naudojantis tokia sistema, jūsų įmonė jau bus pranašesnė už kitas, kadangi įmonės duomenų rinkimas, saugojimas, analizavimas yra vienas pagrindinių sėkmės elementų.Tai nėra nauja platforma, tai sistema, kuri turi sukaupusi ilgametę patirtį ir galinti savo klientams garantuoti 100 proc. Darbo kokybę. Dar tiksliau – apie tokių duomenų sisteminimą, greitą pasiekiamumą, filtravimą bei skirtingų analitinių pjūvių pateikimą interesantams.

               Tai yra ataskaitos, kurios nusako apie verslo pelningumą, nuostolius, sąnaudas.Jus vienoje vietoje rinksite savo verslo duomenis iš kurių galėsite išvesti perspektyvos tikslus, analizuoti duomenis ir siekti geresnių rezultatų. Tokie verslo įrankiai yra svarbūs ne tik dideliam verslui, bet ir mažam, nes tai tik veda jūsų įmonę į priekį.

Facebook Comments