Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip pasamdyti gerą vadovą įmonei?

vadovas

Įmonė be vadovo kaip be rankų. Kad ir kokie atsakingi darbuotojai dirbtų įmonėje, tik su vadovo pagalba užtikrinama sklandi įmonės veikla. Visi darbo santykiai pagrįsti hierarchijos principu, kurio viršūnėje – atsakingas vadovaujantis žmogus, gebantis paskirstyti pareigas, reguliuoti procesus ir atlikti kitas pareigas. Kaip rasti ir pasamdyti gerą vadovą įmonei? Tai daugelio įmonių savininkų klausimas. Pasistenkime į jį atsakyti.

  • Kreipkitės į personalo atrankos įmonę

Iš kelių (ar net kelių dešimčių) kandidatų pasirinkti tinkamiausią žmogų vadovo pareigoms yra nelengva užduotis. Tam neužtenka vien peržiūrėti gyvenimo aprašymą. Personalo atrankos įmonės turi savo darbo specifiką, atrankas organizuoja keliais etapais, atsižvelgia į daugybę rodiklių ir parenka tinkamiausią kandidatą. O ką jau kalbėti apie sutaupytą vadovo paieškoms laiką. Jums nereikės važinėti nei į personalo atrankos įmonę, nei į susitikimus su kandidatais. Tad jei gyvenate pavyzdžiui, Kaune, galite rinktis ir Vilniuje dirbančią personalo atrankos įmonę. Atrinktas tinkamas vadovas sutartu laiku atvyks tiesiai į susitikimą su jumis.

  • Savarankiška paieška

Jei ieškote vadovo patys, pirmiausia paruoškite gerą ir informatyvų skelbimą. Jame būtinai nurodykite kokios bus vadovo pareigos ir atsakomybės, darbo laiką, vietą, atlyginimą, reikalavimus vadovui, pageidaujamą patirtį. Pasistenkite suteikti kuo daugiau informacijos, jei norite, kad į darbo vietą kandidatuotų kuo tinkamesni darbuotojai. Taip pat galite peržvelgti ieškančiųjų darbo skelbimus.

  • Atrankos

Planuojant atrankas, pirmiausia nuspręskite, ar iššsirinksite tinkamą vadovą po vieno susitikimo, ar bus reikalinga dviejų, o gal net trijų etapų atranka. Į susitikimus kvieskite tik tuos kandidatus, kurie jums pagal gyvenimo aprašymo informaciją atrodo tinkami. Atrankos metu pasiruoškite užduoti papildomus klausimus, o poreikiui esant, duokite atlikti trumpas praktines užduotis.

Tikimės šie patarimai bus jums naudingi ir nesudėtingai rasite vadovą, kuris bus puikus jūsų įmonės vedlys.

Facebook Comments
Tags:,