Kaip gražiai ir saugiai kirpti nagus

Kaip tinkamai kirpti nagus? Neskiriame pakankamai dėmesio nagų kirpimo procesui, todėl gali kilti įvairių problemų: įaugusių nagų, nuospaudų, formos pokyčių. Todėl tinkamai kirpti nagus svarbu ne tik dėl jų grožio, bet ir dėl jūsų saugumo.

 Su nagų žirklutėmis elkitės labai atsargiai, nes net ir nedidelis pjūvis nedezinfekuojant gali sukelti infekciją žaizdoje. Yra daugybė niuansų. Ką dar reikia žinoti, kad galėtumėte tinkamai kirpti nagus namuose?

Vidutiniškai sveikas nagas gali paaugti 2-4 milimetrus per mėnesį. Tai neatrodo daug, bet iš tikrųjų yra gana pastebima. Taigi, jei neturite tikslo auginti nagus, turėsite juos kirpti bent kartą per savaitę. Tačiau jei jų augimas yra mažesnis nei vidutinis, juos reikės pildyti maždaug kartą per savaitę.

Svarbu žinoti:

Tinkamai nukirptas nagas namuose nesukelia jokio diskomforto.

Ideali forma atitinka natūralų pirštų galiukų apvalumą.

Nagų kampučiai visada turi būti užapvalinti, kitaip gali įaugti nagai, o tai bus labai skausminga.

Nagų negalima kirpti iki pat šaknų. Dėl to pirštų galiukai išsipūs ir taps šiurkštūs. Taip pat padidėja infekcijos po nagu rizika.

Nagams kirpti galite naudoti nagų žnyples arba pincetą. Pirmieji yra geresnis pasirinkimas, nes jie leidžia tiksliau suimti nagą ir nereikalauja dažnai keisti rankos padėties, apdirbti nagus galite naudoti nagų frezą marathon 3 ar kitas frezas iš salonams.eu

6 patarimai, kaip kirpti nagus

1. Pirmiausia nusiplaukite rankas su muilu ir vandeniu. Jei nagai šiurkštūs ir sunkiai kirpami, turėtumėte juos pamirkyti. Nagų įrankius taip pat reikėtų dezinfekuoti, ypač jei jais naudojasi keli žmonės.

2. Padėkite ranką ant tvirto paviršiaus, kad ji būtų pritvirtinta. Verta žirklių galiuku mažais žingsneliais nukirpti nagus šiek tiek aukščiau pagrindo.

3. Norint pasiekti tinkamą rezultatą, geriausia stengtis išlaikyti nago išlenkimą.

4. Jei ant pirštų turite nuospaudų, turėtumėte būti labai atsargūs kirpdami nagus. Kad išvengtumėte nereikalingo uždegimo, geriau iš anksto patepti jodu ir stengtis neliesti žaizdų. Lengviausią būdą, kaip atsikratyti nagų, rasite čia.

5. Jei nagas įsirėžęs į odą, pabandykite naudoti kampines nagų žirkles.

6. Nukirpę nagus, visada juos apkirpkite nagų pjūkleliu. Tačiau nepamirškite, kad pildykite tik viena kryptimi. Ir jokių metalinių failų!

Facebook Comments