Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kada verta imti greitąjį kreditą?

Paskola bedarbiamsGreitųjų kreditų populiarumas ne iš piršto laužtas – šiais laikais kreditą galima gauti vos per kelias minutes. Ir tam nė nereikia turėti darbo ar pastovių pajamų. Kreditą gali gauti kiekvienas Lietuvos pilietis, kuriam yra 19 ir daugiau metų. Tad negi atsispirsi pagundai ir nepasiskolinsi pinigų, kai jų staiga prireikia? Iš tiesų, pinigų skolinimasis nėra pati geriausia mintis, tačiau yra atvejų kai tai tikrai pateisinama. Ir kada gi? Panagrinėkime pora pavyzdžių.

                  Štai įsivaizduokite, kad pasiėmėte mėnesio atostogas liepos mėnesį. Tačiau tris savaites orai buvo tokie, kad arba vaikščiojote su dviem megztiniais, arba tiesiog nebuvo progos skėčio padoriai išdžiovinti. Ir štai paskutines savaitę temperatūra pakyla iki 30 laipsnių ir tiesiog nuodėmė būtų nenuvažiuoti prie jūros. Tačiau pinigai jau ištaškyti guminiams batams ir naujam lietpalčiui. Ką daryti? Pasiimame greitąjį kreditą ir bent savaitę padoriai paatostogaujame. Gale gale, gal darbo iš viso neturite ir paskola bedarbiams yra vienintelis būdas jums iš viso paatostogauti. Kad ir nuo nieko neveikimo.

                  Kitas atvejis. Tarkime, jau seniai esate nusižiūrėjęs naują televizorių ir norite jį pirkti, nes per Šilelį jau ne kas bematyti. Tačiau televizoriaus kaina nėra tokia maža, kad tiesiog galėtumėte imti jį ir nusipirkti. Ir štai vieną dieną pamatote, jog jūsų nusižiūrėtam televizoriui taikoma nemaža nuolaida. Nors tiek pinigų dar nesate sutaupę, kad galėtumėte įsigyti televizorių, tačiau tiesiog negalite praleisti tokios progos. Ką darote? Kreipiatės į kreditorių ir prašote suteikti nedidelį kreditą.

                  Kaip matote, greitieji kreditai kartais tikrai gelbsti, kai nutinka neplanuoti įvykiai ar pakliūvate į panašias situacijas kaip aprašytosios. Dar viena situacija, kai pinigų tikrai reikia, o iš draugo skolintis nedrąsu yra netekus darbo. Tačiau ar bedarbis gali gauti kreditą ar paskolą? Tikrai taip. Jei tik neturite kitų finansinių įsipareigojimų, paskola bedarbiams gali būti lengvai suteikiama. Tiesa, ji nebus didelė, tačiau pradės pratempti savaitę ar kelias, kol ieškosite kito darbo. Nepamirškite, kad tą pačią paskolą reikės ir grąžinti, o dar ir palūkanas sumokėti, dažnai ir administravimo mokestis šiek tiek prie bendros kainos prisideda. Todėl prieš skolindamiesi gerai apskaičiuokite, ar tikrai siūlomos sąlygos jums yra palankios, ar spėsite uždirbti pakankamą sumą pinigų, kad paskui nereikėtų vėl skolintis. Jei pasitikite savimi ir esate įsitikinęs, kad paskolą su visomis palūkanomis sugebėsite grąžinti laiku, tuomet kodėl gi tuo nepasinaudojus.

Facebook Comments