Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Infraraudonųjų spindulių pirties privalumai

Per pastaruosius metus vartotojų tarpe labai išpopuliarėjo infraraudonųjų spindulių saunos. Ir tokio didelio populiarumo ši pirčių rūšis sulaukė ne tik dėl savo modernumo ir didelės technologinės pažangos, tačiau svarbiausia – dėl didelio teigiamo poveikio sveikatai. Vienas iš infraraudonųjų spindulių pirties privalumų yra pagalba žmonėms, kurie kenčia nuo chroniškų ligų, sukeliančių didelį kasdienį skausmą. Be abejo, tai anaiptol ne vienintelis šios rūšies pirties privalumas, todėl pravartu pateikti bent keletą iš jų.

prekes pirtimsDetoksikacija – kadangi infraraudonųjų spindulių saunoje vyrauja kintantis karštis, jis priverčia labiau prakaituoti nei tradicinio tipo pirtyje. Tuo tarpu prakaitavimas yra natūralus mūsų organizmo metodas, per odą šalinantis toksinus. Tai padeda atsistatyti inkstams ir kepenims. Svarbu pabrėžti, kad tuomet, kai žmogus sportuoja ir prakaituoja – tai nėra tas pats, kas prakaituoti būnant pirtyje. Dėl šios priežasties kiekvienam, norinčiam išsivalyti savo organizmą, patariama reguliariai apsilankyti pirtyje.

Skausmo mažinimas – nustatyta, kad vartotojai, pasinaudoję infraraudonųjų spindulių pirtimi, sumažina iki tol jaustą skausmą. Tarp tokių sveikatos sutrikimų yra nugaros ir galvos skausmai, fibromialgija, artritas, PMS ir daugybė kitų. Naudodamiesi šio tipo sauna kartu su kitais terapiniais metodais, galite lengviau pasiekti norimą rezultatą.

Taip pat nereikėtų pamiršti ir kitų privalumų. Pavyzdžiui, infraraudonųjų spindulių pirtis gali padėti mažinant svorį ir gydant celiulitą. Taipogi, ši pirtis turi teigiamą poveikį gydant ir įvairias odos ligas, pvz., egzemą, aknę, psoriazę. Be to, reguliariai lankantis šio tipo pirtyje, galite sureguliuoti cholesterolio lygį ir kraujospūdį, pagerinti savo imuninę sistemą, sustiprinti širdį, įgauti daugiau energijos, sumažinti jaučiamą stresą. Ką jau kalbėti apie tai, kad infraraudonųjų spindulių pirtis padeda gydyti bronchitą ir panašias ligas.

Be abejo, privalumų sąrašas nėra baigtinis. Bene kiekvienas žmogus šioje pirtyje gali gauti tai, ko jam labiausiai reikia, todėl galima tik pasidžiaugti, kad šiuolaikinė technologinė pažanga mums suteikia daugybę pasirinkimų. Taigi, jei nuspręsite įsirengti nuosavą pirtį ar reguliariai lankytis viešose – taip pat galite peržiūrėti ir prekes pirtims, tokiu būdu kaitinimąsi paversdami dar malonesniu.

Facebook Comments