Kad trinkelių klojimas nekeltų galvos skausmo

Trinkelių klojimasTurbūt retas privataus namo savininkas įsivaizduoja savo gyvenimą be trinkelių kieme. Na, jei nuo senų laikų gyvenate kaime, darbo arba neturite, arba į jį vaikštote pėsčiomis, tuomet gal gerai ir pievelė. Retai automobilio ratais mindoma pieva nepažliunga ir purvynų kieme neturite. Tačiau jei gyvenate miesto žmogaus gyvenimą, kasdien važiuojate į darbus ir norite automobilį pasiekti švariais batais, be trinkelių savo kieme tikrai neišsiversite. Jos dedamos ir Kaune, ir Vilniuje, ir visoje Lietuvoje esančių namų kiemuose, nors pavyzdžiui Skandinavijoje gana populiaru kiemo dalį asfaltuoti. Pasigilinus net ir kaina to labai skiriasi. Tačiau grįžkime prie to, prie ko mes esame kur kas labiau įpratę – tai trinkelių.

Dažnas lietuvis, širdyje būdamas visų galų meistras, ir trinkelių klojimą bando atlikti pats. Žinoma, tai yra įmanoma. Jeigu šiuos darbus išmanote, turite pakankamai reikalingos technikos pavyzdžiui smėlio tankinimui, turite patirties ir žinote, ką gali reikšti jūsų klaidos, trinkeles susidėti galite ir pats. Tačiau jei esate visiškas naujokas statybose, labai tikėtina, jog trinkelių klojimas jums bus mažų mažiausiai didelis galvos skausmas. Jeigu savo rezultato kaina ir būsite patenkintas, palyginę ją su tokių paslaugų pasiūlymais Kaune ar jo apylinkėse, dar išlieka didelė tikimybė, jog po metų trinkelės vietomis ims leistis, kitur kilti, šonuose išsikraipys ir visaip kitaip gadins jūsų nuotaiką. Ir taip tikrai būna. Neturint patirties šioje srityje padaryti kažką iš pirmo karto gerai tikrai yra sunku.

Tokiu atveju belieka aiškus, patikimas ir patikrintas būdas, kuriuo naudojasi ir Kaunas, ir visi kiti Lietuvos miestai ir miesteliai – tai profesionalų samdymas. Jeigu bijote, jog trinkelių klojimas jums kainuos labai daug, pabandykite įvertinti ir savo tam sugaištamą laiką, ir technikos nuomą, ir dar klaidų taisymo kainą. Dažnas greit supras, jog neišmanant kurios nors srities kur kas geriau ją patikėti profesionalams ir mėgautis jų darbo rezultatais. O tuo tarpu savo sutaupytą laiką galima skirti arba mažiau sudėtingiems darbams, arba tiesiog poilsiui.

Žinoma, galima atrasti ir kokių nors tarpinių variantų. Štai jūs pasisamdote trinkelių meistrą, bet kaip pagalbinis dirbate pats. Tokiu atveju galite ir turėti šalia ekspertą, bet sutaupyti toje vietoje, kur didelio išmanymo nereikia. Kita vertus, jeigu savo laiką vertinate bent kiek labiau, turbūt galite jį panaudoti prasmingiau nei padavinėdamas trinkeles visą dieną.

Facebook Comments