Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

„iPhone 5s“ – modelis, nenusileidžiantis daugeliui išmaniųjų telefonų

iPhone 5S

Turbūt daugelis sutiks, kad „Apple“ kompanijos gaminama produkcija spėjo užkariauti milijonų vartotojų širdis. Ir, tai anaiptol ne efektyvių reklaminių kampanijų pasekmė. Šių gamintojų produkcija neabejotinai verta didžiulio dėmesio ir pagyrų. Juolab, kad jie nutęsė puikius kelius išmaniųjų telefonų rinkai. Kadangi dabartinėje rinkoje „iPhone“ modelių yra begalė, šiame straipsnyje pakalbėsime apie „iPhone 5s“ modelį, kuriame taip pat netrūksta naujovių.

Nors pastaruoju metu pasirodžiusiuose „Apple“ išmaniuosiuose telefonuose jau veikia pačios naujausios operacinės sistemos, ‚iPhone 5s“ modelyje esanti iOS 7 nenuvilia savo vartotojų, o A7 procesorius užtikrina didžiulį šio išmaniojo telefono greitį. Be to, „Touch ID“ funkcija, leidžianti telefono atrakinimui pasitelkti pirštų antspaudus, veikia būtent taip kaip pristatoma reklamose. Kadangi šios produkcijos vartotojams visuomet buvo labai svarbios išorinės savybės, pastarasis modelis taip pat pasižymi moderniu ir grakščiu dizainu.

Būtent „5s“ modelis tikrai nenuvils mėgstančių žaidimus ir didelį dėmesį skiriantiems ilgai veikiančiai baterijai. Visos vidinės išmaniojo telefono galimybės užtikrina, kad net ir daug išteklių reikalaujančios programos pernelyg greitai neiškraus šio modelio baterijos. Telefono išmatavimai yra 123.8 x 58.6 x 7.6mm, o svoris siekia 112 g. Tai pakankamai lengvas modelis, kurio 4 colių „Retina“ 1136×640 ekrano pakaks net ir aukštus reikalavimus keliantiems „Apple“ vartotojams.

Žinoma, kaip ir visi kiti „Apple“ išmaniųjų telefonų modeliai, taip ir „iPhone 5s“ turi begalę įvairių papildomų galimybių, su kuriomis pilnai susipažinsite tik įsigiję šį modelį. Bet kuriuo atveju verta paminėti, kad jame yra ir „Bluetooth 4.0“, navigacija ir galimybė pasirinkti 16, 32 arba net 64 GB vidinę atminį.

Apie minėtą „Touch ID“ technologiją turbūt jau spėjote išgirsti ne vieną kartą. Šiame modelyje ji taip pat veikia nepriekaištingai, todėl galėsite mėgautis visiškai kitokiomis ekrano atrakinimo galimybėmis. Kameros fiksuojamo vaizdo ir nuotraukų kokybė yra kuo puikiausia. Šiame modelyje pastarosios funkcijos patyrė reikšmingų patobulinimų, todėl yra užtikrinamas sklandus ir kokybiškas kameros darbas. Ką gi, pabaigai reikėtų pridurti, kad tuo atveju, jei „iPhone 5s“ bendrą veikimo greitį lygintume su ankstesniais modeliais – jis yra net tris kartus greitesnis. Kai laikome šį modelį savo rankose, visi šie privalumai kalba patys už save.

Facebook Comments
One Comment