Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Interneto kreditų sprendimai

mymoney.lt

Šiuo metu internete turite galimybę gauti nemažai paskolų, tačiau ne visos jos yra pigios – kaip žinoma, pastaruoju metu į kreditų rinką vis sparčiau plečiasi greitieji kreditai, tad bendra palūkanų norma gerokai pakilo į viršų. Nepaisant to didelio pakilimo, dabar kreditų rinka yra suaktyvėjusi ir žmonės gali gauti paskolas įvairiais būdais.

Kalbant apie tuos žmones, kurie turi nepriekaištingas arba beveik idealias kredito istorijas – jiems durys atviros. Tokie asmenys gali lengvai gauti asmeninę paskolą iš banko, tačiau taip pat už nedidelius procentus pasiūlymų turėtų pateikti ir kreditų unijos.

O kalbant apie greitųjų kreditų bendroves http://mymoney.lt/, visiems sąlygos yra gana vienodos – iš šių bendrovių dažnai skolinasi pinigus ir tie žmonės, kurie neturi pačios geriausios kredito istorijos. Nepaisant to, kreditą gauti jie gali, jeigu dabartiniu laiku neturi jokių neįvykdytų finansinių įsipareigojimų, kurie būtų viešai registruoti.

Nors greitojo kredito bendrovės, teikiančios paskolas internetu turi pačią liberaliausią paskolų ir asmeninių kreditų internetu teikimo politiką, visgi yra nemažai duomenų bazių, kuriose yra registruojamos oficialios skolos, tad tokiems žmonėms, kurių skolos dar nėra ištrintos, kreditai be užstato nėra suteikiami.

Nors anksčiau internetu buvo galima įsigyti tik trumpalaikius greituosius kreditus, kreditoriai dabar stengiasi sukurti sąlygas ir ilgalaikių kreditų bei paskolų ilgais terminais įsigijimui. Tai patogiau klientams, kadangi jie turės galimybę apgalvoti ir ilgalaikių kreditų galimybę net neišeidami iš namų. Dabar daugelis kredito įmonių, užsiimančių ilgalaikėmis paskolomis, leidžia savo klientams patiems nustatyti norimą mokėjimo grafiką pagal jiems patogiausią laiką. Žinoma, tai leidžia žmonėms geriau įvertinti savo finansinę būklę ir nuspręsti, ar jiems tikrai reikia ilgalaikio kredito.

Kalbant apie premijas, reiktų pažymėti, kad greitieji kreditai yra dažnai išduodami be procentų, tačiau tik imant tokio tipo kreditą pirmąjį kartą konkrečioje įmonėje mymoney.lt/greitos-paskolos/. Ilgalaikėms paskoloms ir kreditams tokių sąlygų nėra, tačiau ilgalaikiai kreditai yra gana lankstūs – juos dažnai galima pratęsti ir pakeisti mokėjimo grafiką pagal atitinkamą situaciją.

Facebook Comments