Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Indrė Stonkuvienė savo įvaizdį kuria iš detalių: svarbiausia – stilingi aksesuarai

Kiekvienas įvaizdis kuriamas iš detalių, o pačios svarbiausios jų – aksesuarai, sako išskirtiniu stiliumi nuolat išsiskirianti televizijos laidų vedėja, projekto „Moterų pasaulyje“ kūrėja Indrė Stonkuvienė. Tiesa, nors naujų aksesuarų žinoma moteris nusižiūri nuolat, pirkti jų iškart dažnai neskuba – verčiau palaukia didžiojo „Black Friday“ išpardavimo, per kurį ne tik pasirūpina naujomis stiliaus detalėmis, bet ir pastebimai sutaupo.

Lankydamasi Vilniaus širdyje esančiame prekybos centre „Europa“ I. Stonkuvienė pasakoja, kad be skirtingų aksesuarų neapsieina nė vieną dieną. Ypač jų prireikia užklupus šaltajam metų sezonui: tuomet televizijos laidų vedėja nekiša nosies į lauką be šilto šaliko ar pirštinių.

„Labiausiai man patinka masyvūs, dideli šalikai, taip pat puikiai tinka ir stilingos dirbtinio kailio apykaklės. Kadangi esu vairuojanti moteris, daug šalti lauke netenka, taigi įprastai apsieinu be kepurės. Visgi jei šaltukas įpareigoja, nuo jo ginuosi ausis pridengdama šiltomis žiemiškomis ausinėmis“, – sako I. Stonkuvienė.

Neatsiejama I. Stonkuvienės įvaizdžio dalis – ir akiniai nuo saulės. Juos žinoma moteris nešioja ne tik vasarą, bet ir žiemą – juk ne tik padeda apsaugoti akis nuo sniego blizgesio, bet ir stilingai papuošia.

Be to, kiekvienai moteriai žūt būt reikalinga ir stilinga rankinė. Jų I. Stonkuvienė skaičiuojanti turinti tiesiog begalę, tačiau vietos dar vienai – naujai – spintoje visad suras.

„Pagrindinis kriterijus, pagal kurį renkuosi rankines, yra grožis. O kadangi gražių jų randu labai daug, tai ir turiu tiek, kad į spintą vos telpa, – šypsosi I. Stonkuvienė. – Žinoma, labai svarbu, kad rankinė būtų talpi. Jei matau, kad galėsiu į ją viską sutalpinti, nedvejoju – imu!“

Galiausiai, didele savo aistra žinoma moteris vadina avalynę. Skirtingų batelių I. Stonkuvienės spintoje taip pat apstu: vieni skirti kasdienai, kiti – svarbesnėms ar iškilmingesnėms progoms. Žinoma, skirtingos paskirties batų I. Stonkuvienė turi kiekvienam sezonui – vasarą renkasi lengvesnius, kartais – net sportinio tipo batelius, tuo tarpu žiemą nepamainomais laiko ilgaaulius.

„Kalbant apie batus, situacija ta pati, kaip ir su rankinėmis – vietos avalynei namuose vos pakanka. Ypač daug spintoje turiu aukštakulnių: man jie – labai gražu, tik apsiauti pasiryžtu retai. Nepaisant to, kolekciją vis vien reguliariai praplečiu: juk taip gražu pažiūrėti, smagu turėti“, – sako I. Stonkuvienė.

Ir nors atrodytų, kad sukaupti tokias dideles skirtingų aksesuarų atsargas I. Stonkuvienei atsiėjo nepaprastai brangiai, žinoma moteris merkia akį ir atskleidžia paslaptį: dažnai pasirūpinti naujomis stiliaus detalėmis ji suskumba atėjus išpardavimui, mat tuomet net ir pačių stilingiausių aksesuarų kainos parduotuvėse krenta net daugiau nei perpus.

„Turiu tokią taisyklę: naujus aksesuarus perku arba tuomet, kai tik šie pasirodo parduotuvių lentynose, arba per išpardavimą. Man ši taisyklė tiesiog padeda išsiskirti ir neiti koja kojon su minia: arba pati pirma imu demonstruoti naujausias madas, arba, sulaukusi išpardavimo, išsirenku tai, ko kiti taip ir nepastebėjo. Išpardavimas gerai, nes žymiai pigiau galima įsigyti ne tik paprastesnių, bet ir aukštesnės klasės brangesnių aksesuarų. Man tai – proga ir pasilepinti, ir sutaupyti“, – sako I. Stonkuvienė.

Atnaujinti savo spintą naujais aksesuarais I. Stonkuvienė ketina jau šį savaitgalį, kai lapkričio 23-25 d. prekybos centre „Europa“ vyks didysis „Black Friday“ išpardavimas.

Pranešimą paskelbė: Viktorija Navickaitė, Fabula Hill+Knowlton Strategies

Facebook Comments