Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Konkurso „Kuriu Kalėdų nuotaiką Vilniuje“ prizų fonde – 5000 eurų

Vilnius jau gyvena švenčių laukimu – mieste kasdien įsižiebia vis daugiau spindinčių dekoracijų, instaliacijų ir puošmenų. Puošiasi ne tik parduotuvių, restoranų, įmonių, įstaigų vitrinos, bet ir gatvės, kiemai, skverai. „Kalėdų sostinėje” organizatoriai kviečia aktyvias miesto bendruomenes puošti miestą ir būtinai dalyvauti atsinaujinusiame konkurse – „Kuriu Kalėdų nuotaiką Vilniuje 2021″.

Pastaraisiais metais verslininkai, bendruomenių atstovai, kaimynijos, universitetai vis nustebina kūrybiškumu ir išmone, puošdami ne vien vitrinas, fasadus – ir miesto viešąsias erdves.

„Kviečiame verslininkus, įmones, įstaigas, privačias iniciatyvas, bendruomenes ir vilniečius šventiškai dekoruoti ir puošti ir tokias viešąsias erdves, kaip pasažai, skverai, gatvės ir kiemai. Įgyvendinant miesto puošybos kūrybines idėjas, labai sveikintinas būtų tvarių medžiagų ir ekologiškų sprendimų naudojimas. Sostinėje gyvena labai kūrybiški žmonės, todėl išlaisvinkite idėjas ir kurkime kalėdinę dvasią Vilniuje kartu”, – kviečia Vilniaus vicemerė Edita Tamošiūnaitė.

Konkurso „Kuriu Kalėdų nuotaiką Vilniuje 2021″ metu bus vertinamos šventinę nuotaiką kuriančios Vilniaus miesto vitrinos, į gatvę išeinantys sostinės parduotuvių, kavinių, restoranų, įstaigų langai, durys, namų fasadai, kuriantys sąsają su praeiviais, o taip pat Vilniaus pasažuose, skveruose, gatvėse, kiemuose ir įstaigų ar įmonių erdvėse originaliausiai įgyvendintos puošybos kūrybinės idėjos.

Registracija į konkursą vyks iki 2021 m. gruodžio 11 d. vidurdienio svetainėje, taip pat iki 2021 m. gruodžio 11 d. lauksime konkurso dalyvių papuoštų objektų nuotraukų el. paštu: registracija@kaledossostineje.lt

Konkurso dalyvių pateiktas miesto puošybos kūrybines idėjas nuo 2021 m. gruodžio 14 d. iki gruodžio 20 d. vidurdienio vertins Vilniaus savivaldybės Kalėdų komiteto sudaryta komisija, o vilniečiai ir miesto svečiai galės balsuoti specialioje vieno didžiausių Lietuvos naujienų portalo apklausoje.

Nugalėtojai bus skelbiami 2021 m. gruodžio 21-ąją.

Kaip ir kasmet, laimėtojų laukia dosnūs prizai. Trys daugiausiai komisijos balų surinkę konkurso dalyviai bus apdovanoti:
I vieta – 1500 Eur.
II vieta – 1200 Eur.
III vieta – 800 Eur.
Daugiausiai internetu balsų surinkęs dalyvis bus apdovanotas – 1 500 Eur.

Pranešimą paskelbė: Aurelija Dermantė, Vilniaus miesto savivaldybė
Konkurso „Kuriu Kalėdų nuotaiką Vilniuje“ prizų fonde – 5000 eurų

Facebook Comments