Ilgai lauktas tęsinys: įtėvių apleistos našlaitės ukrainietės istorija papasakota jos pačios lūpomis

Didelio susidomėjimo sulaukęs pernai pasirodęs dokumentinis serialas „Keistas Natalijos Grace atvejis“ apie ukrainietę našlaitę, turinčią retą skeleto deformacijas sukeliančią ligą, sugrįžta su istorijos tęsiniu. Dokumentika toliau nagrinėja pirmoje dalyje iškeltus klausimus bei paslaptis, tačiau šį kartą „discovery+“ žiūrovų laukia ir pačios Natalijos istorijos versija.

Šešių dalių dokumentiniame „Investigation Discovery“ seriale taip pat bus parodytas emocingas Natalijos bei jos įtėvio Maiklo Barnetto susitikimas, kurio metu jie pirmą kartą susės ir kalbėsis apie abiem pusėms mestus kaltinimus.

„Įvykus „Keistas Natalijos Grace atvejis“ premjerai žiūrovai itin susidomėjo šia sukta, painiavos kupina istorija ir juosta tapo vienu iš labiausiai žiūrimų naujų mūsų serialų. Ši istorija toli gražu nesibaigė ir, akivaizdu, kad žiūrovams paliko daugybę klausimų. „Natalija kalba“ yra tarsi atsakas į žiūrovų poreikį ir siūlo naują požiūrį į šią neįprastą istoriją“, – sako Jason Sarlanis, „Investigation Discovery“ nusikaltimų ir tiriamojo turinio prezidentas.

Kaip istorija vystysis toliau, nuo šiandien galima išvysti „discovery+“ platformoje, kuri Lietuvoje yra pasiekiama per „Go3“ televiziją, „Telia Play“ ir „MEGOGO“.

Kita tikros istorijos pusė

„Keistas Natalijos Grace atvejis: Natalija kalba“ suteikia neeilinę galimybę susipažinti su Natalija Grace Barnett iš arčiau. Dokumentiniuose kadruose ji dalinasi savo istorijos versija ir susiduria su buvusių įtėvių Maiklo ir Kristinos Barnett kaltinimais.

Naujose serijose Natalija atskleis savo istoriją, kas iš tikrųjų vyko už uždarų Barnettų šeimos durų ir kiek tiesos yra įtėvių teiginiuose dėl tikrosios Natalijos tapatybės. Seriale „Natalija kalba“ taip pat pateikiami anksčiau dar nematyti įrodymai bei filmuota medžiaga, naujos teorijos ir liudijimai, kuriuos pateikia daugybė žmonių, tarp jų – FTB agentai bei genetikos ekspertai, tyrę Natalijos bylą ir padėję nustatyti tikrąjį mergaitės amžių.

Tačiau tai dar ne viskas – juostoje atskleidžiamas ir kitas Natalijos gyvenimo etapas – pateikiamas jos gyvenimo naujoje įtėvių šeimoje portretas. Žiūrovai išvys išskirtinius interviu su jos įtėviais Antounu ir Kristina Manns.

Ką slepia kita Natalijos Grace istorijos pusė? Šokiruojančias detales atskleidžiantį šešių dalių dokumentinį serialą „Keistas Natalijos Grace atvejis: Natalija kalba“ jau galima peržiūrėti „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją, „Telia Play“ ir „MEGOGO“.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, CNN, DC, „Eurosport“, HBO, „Max“, HGTV, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, TLC, „Magnolia Network“, TNT, TBS, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Apie „discovery+“:

„discovery+“ yra „Warner Bros. Discovery“ teikiama negrožinio ir realaus gyvenimo turinio srautinio transliavimo paslauga, veikimo pradžioje pasiūliusi plačiausią turinio katalogą. „discovery+“ siūlo daugybę išskirtinių, originalių serialų skirtingiems skoniams, įskaitant gyvenimo būdą ir santykius, namus ir maistą, tikrus nusikaltimus, paranormalius reiškinius, nuotykius ir gamtos istoriją, taip pat mokslą, technologijas ir gamtą, bei aukštos kokybės dokumentinius filmus. Lietuvoje „discovery+“ yra pasiekiama per „Go3“ televiziją, „MEGOGO“ ir „Telia Play“.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

Facebook Comments